شکست دادن یک مسابقه جیو جیتسو به مارک زاکربرگ اینگونه است

بنابراین او گرم شدن نبود؟ آیا ورودی خاصی داشت یا چیزی؟

آره یکی دو چیز من برای برداشتن خیلی از پاها، تک پا و دو پا می رفتم. و این چیزی است که آنها می خواستند او نیز انجام دهد. بنابراین دور اول او این کار را نکرد و دور دوم مدام می‌گفتند: “باشه، حذف را جعلی کن!” اما من فکر می کردم، خوب، می توانم آن را بشنوم.منبع

GQ: از چه چیز جیو جیتسو لذت می برید؟

پس مسابقه با زاکربرگ اولین مسابقه شما بود؟ در چه نقطه ای از روز متوجه شدید که قرار است او باشد؟

او مطمئناً در منطقه گرم کردن مشترک نبود – من فرض می‌کنم که او بیشتر در بخش خلوت خودش بود که در آن مشغول گرم کردن بود.

به نظر شما کمک کرد؟ آیا چیزی را شنیدید که آنها را فریاد می زدند که می توانستید بگویید می خواهید انجام دهید؟

آیا جمعیت زیادی برای آن وجود داشت؟ آیا مردم می‌دانستند که چه زمانی اتفاق می‌افتد که در حال وقوع است؟

اوه، بله، او افراد بسیار کمی داشت، و بعداً متوجه شدم که آنها افراد درجه یک هستند. فکر می کنم یکی از آنها دیو کاماریلو بود. بدیهی است که آنها در تمام مسابقات دستورات را فریاد می زدند.

ویجی هانومانتا راجو: بدیهی است که تمرین خوبی است. به غیر از این، شما با افرادی از اقشار مختلف آشنا می شوید. در ورزشگاه فرقی نمی کند که چه کسی هستید یا از کجا آمده اید – چیزی شبیه آنچه در مسابقات اتفاق افتاد.

وقتی به لیست رقبای قبل از مسابقات واقعی نگاه می کردم، چند روز قبل سعی کردم آن را بفهمم و نتوانستم به چیزی برسم. او از نام میانی خود استفاده کرده بود – او تحت عنوان “مارک الیوت” بود.

حدس می‌زنم، بله، وجود داشت – اما بدیهی است که در طول مسابقه من فکر نمی‌کنم بتوانم بفهمم چه اتفاقی می‌افتد. اما قطعاً افراد زیادی بودند.

پس این اولین تورنمنت شما بود؟

اولین تورنمنت من بود. و من در واقع در مورد رقابت شک داشتم. ما چندین ماه در باشگاه در مورد آن صحبت می‌کردیم، و یکی از شرکای تمرینی من – او گفت که در مسابقه شرکت خواهد کرد، و چند هفته بعد تعداد زیادی از افراد دیگر ثبت‌نام کردند، بنابراین در نهایت من اینطور شدم: باشه حتما. خوشحالم که انجام دادم.


برای من یک جنبه شخصی نیز وجود داشت: جامعه BJJ در ورزشگاه را شگفت‌انگیز می‌دانستم و دوستان بسیار خوبی پیدا کردم—که از زمانی که در حال جدایی بودم برای من بسیار مهم بود. شخصی شگفت انگیز در جهان که به معنای واقعی کلمه زندگی من را تغییر داد. رفتن از شادترین تا کنون به انتهای دیگر طیف سخت بود، و بودن در کنار شرکای آموزشی BJJ من مفید بود. من می دانم که بسیاری از مردان در مورد جنبه های عاطفی یا ذهنی زندگی خود صحبت نمی کنند، اما به درستی می دانم که BJJ و تمام شرکای آموزشی من قطعاً در تمام این موارد به من کمک کردند. این فقط شما را از هر چیز دیگری که در اطراف شما اتفاق می افتد و برای چند ساعت دور می کند

به معنای واقعی کلمه حدود دو، سه دقیقه قبل از مسابقه واقعی بود که متوجه شدم.

آیا او در آنجا مربیانی داشت که به او توصیه می کردند؟