شلوار جین آبی و کفش مشکی همیشه بسیار جذاب به نظر می رسند


خرد متعارف (و مانند ریاضی) معتقد است که وقتی دو چیز خوب با هم جمع می شوند، نتایج باید بیشتر از مجموع اجزای آنها باشد. (یک بعلاوه یک دو است، آخرین باری که بررسی کردیم.) اما عقل متعارف همیشه آن چیزی نیست که باید باشد. شکلات و کیمچی؟ وین دیزل و دواین جانسون؟! لیست ادامه دارد. در دنیایی پر از ترکیب های مشکوک، اگر به قوانین اساسی جهان اعتماد نکنیم، به چه چیزی می توانیم اعتماد کنیم؟ آسان: شلوار جین آبی و کفش چرم مشکی. مطمئناً، ما ممکن است دکترای معادلات دیفرانسیل نداشته باشیم، اما یک یا دو چیز در مورد ترکیب‌های بی‌نظیر کمد لباس می‌دانیم – و طبق تحقیقات گسترده ما، جفت دیگری وجود ندارد که چنین تناسب‌های ثابتی را ارائه دهد. اجازه دهید شما را متقاعد کنیم.

بیایید با بدیهی شروع کنیم: همه کاره بودن یک جین آبی خوب واقعاً نیازی به توضیح ندارد. (زمانی که نمی‌توانیم بفهمیم چه بپوشیم، آنها اولین چیزی هستند که به‌طور پیش‌فرض به آن می‌پردازیم.) این نگرش راحت، چیزی است که به دنبه‌های مورد علاقه‌تان کمک می‌کند تقریباً با هر نوع کفشی در راهروی درهم و برهم جلوی شما همگام شوند. اما معلوم می‌شود، وقتی آنها را با کفش‌های چرمی مشکی ست می‌کنید، به‌خصوص، چه چکمه‌های کابویی باشند و چه کفش‌های لوفر، یک کیمیاگری طنز جادویی رخ می‌دهد.

هنگامی که در یک وضعیت مد هستید، هیچ شرم آور نیست که دوباره به آنچه کار می کند نگاه کنید. نمی خواهید حرف ما را قبول کنید؟ آن را از مارلون براندو بگیرید اون یکی وحشیه، یا فرانک اوشن در هفته مد – تاریخچه تاریخ پوشاک مردانه مملو از خدایان سبک است که بارها و بارها کارآمدی این فرمول را ثابت می کنند. بنابراین در زیر، تنها چند روشی که اخیراً از آن استفاده کرده‌ایم را بررسی می‌کنیم. چه کسی می گوید ریاضیات سرگرم کننده نیست؟


501s و Loafers

شلوار جین فیت اصل Levi’s 501

لوفرهای کلاسیک Sebago “Dan”.

یک جفت شلوار جین Levi’s 501 همیشه جذاب خواهد بود، چه یک جین تازه از کارخانه و چه یک جام جهانی قدیمی. آنها برای یک محصول تمیز و تقریباً با هر نوع چکمه ای طراحی شده اند، اما با یک بوت عالی به نظر می رسند بوسه از زمانی که روی کفش‌های کتانی‌تان آویزان است، یک لباس غیررسمی امتحان‌شده و واقعی دارید که چند بریدگی بالاتر از کفش‌های چینی و کفش‌های کتانی‌تان است – با همان تلاش کم‌مصرف.

شلوار جین گشاد و جیدی-آره چکمه

شلوار جین کابوی برش اورجینال رانگلر

چکمه های پوست گوساله Tecovas “Cartwright”.

ما چکمه کابویی را در تنظیماتی غیر از سالن‌ها و رودئوها تأیید می‌کنیم، اما همچنین نمی‌توانیم وقتی با شلوار جین گشاد مناسب ست می‌شود، قهر آن‌ها را انکار کنیم. یک پیراهن جین در بالا اضافه کنید (و شاید حتی یک ژاکت تاکسیدو به ترکیب) و به تمام رویدادهای کراوات مشکی خود مانند خود خدای لباس مردانه OG بپیچید.

شلوار جین گشاد و دربی های محکم

دربی انگشت ساده دکتر مارتنز 1461

به هر نمایش پانک بروید و گودال قطعاً شامل چند جفت Doc خواهد شد که به اطراف می‌روند. با این حال، این روزها سعی کنید آنها را با شلوار جین آبی بزرگ و گشاد، راحت‌ترین هودی خود و یک کت چرمی بپوشید.

شلوار جین راسته و چکمه های پیاده روی

3 شانزده شلوار جین CS-101xs کلاسیک صاف و سنگی نیلی

اوه، فکر کردید چکمه‌های پیاده‌روی فقط با شلوارهای باری شیک بازی می‌کنند؟ واضح است که شما هرگز مناسب بودن هفته مد فرانک اوشن را ندیده اید.

شلوار جین Freaky و حتی لباس های عجیب و غریب تر

شلوار جین قدیمی اندرسون بل

روبیناچی x تاد اسنایدر “مارفی” لوفر

بله، فرمول شلوار جین آبی و کفش مشکی می تواند حتی عجیب ترین فانتزی های مد شما را محقق کند. باهوش: چرا نه حواس پرت ترین لباس جین خود را با شیک ترین لباس های جین خود ست کنید؟

شلوار جین باریک و چکمه های براق

شلوار جین باریک و باریک Uniqlo

شلوارهای بزرگ اینجا هستند – اما این بدان معنا نیست که شلوار جین باریک کاملاً بیرون است. یک جفت تمیز یا همیشه کمی برش خورده با روکش تیره و چکمه های صاف و کم تکیه (مثل مثلاً اینها) هرگز جذاب به نظر نمی رسند.منبع