شلوارک PJ فقط شورت عالی است، دوره ای

چند هفته پیش یکی از دوستانم با وحشت به من پیام داد. دوست پسرش او را در مورد وضعیت PJ هایش (یا نداشتن آنها) به هم می زند، و او اعتراف کرد که قبلاً هرگز به آنها فکر نکرده بود. کمکم کنید، التماس کرد. من یک آدم گرم خواب هستم و وقتی می‌خواهم چند Z را بگیرم، واقعاً نیازی به پارچه اضافی ندارم. من دوست دارم با پارچه های لذیذ زگنا غش کنم، اما آیا گزینه های مقرون به صرفه ای وجود دارد؟ (من کمی سرمقاله می کنم، اما شما اصل مطلب را متوجه شدید.)

بله… این جامی ها بسیار سخت می شوند. آیا احمقانه خواهد بود اگر من شروع به پوشیدن کتانی کنم، مانند: منظم شلوار کوتاه؟!

یو… در حالی که از غرور می درخشید جواب دادم. شما اکنون با کنجکاوی گویای یک ویرایشگر GQ فکر می کنید. این کوچکترین دیوانه نخواهد بود!

از نظر زیبایی شناسی، نمی توان این نوع شلوارک ها را از یک جفت باکسر کلاسیک جدا کرد، به جز مگس کاملا بسته، کمر بند کشی، و درز سخاوتمندانه تر. آنها سبک وزن هستند، کمی بزرگ هستند، و به گونه ای برش خورده اند که دقیقاً در اطراف زانو بال می زنند، با فضای کافی برای تنفس بازی های شما. آنها را به عنوان یک خویشاوند نه چندان دور از شورت هایی که می خواهید برای جذب اشعه در پورتوفینو بسته بندی کنید، در نظر بگیرید. کمتر آویزان، بی‌شکل، و ورزشکارتر، نیکلسون بیشتر چیزی باید بده.

تو خوش شانسی مرد من، من با اشتیاق پاسخ دادم. لینک این را برایش فرستادم ست خوش تیپ از J.Crew و سپس به سرعت همه چیز را فراموش کرد. تا اینکه چند هفته بعد دوباره به من ضربه زد.

دوست من درگیر چیزی بود. همانطور که اتفاق می افتد، من به تازگی یک جفت خریده بودم شورت Ole Baserange-مفاصل‌های پنبه‌ای ترد و PJ که به‌عنوان لباس‌های روز نیمه قابل ارائه در می‌آیند. ژانر از قبل در ذهن من بود. و هر چه بیشتر به این سوال فکر می کردم، پایین آوردن یک جفت شورت ستاره ای منحصراً به اتاق خواب کاملاً پوچ به نظر می رسید. من طاووس هستم، تصور کردم که آن پی جی ها با نارضایتی فریاد می زنند: Yباید اجازه بدی پرواز کنم!

آنها به عنوان یک مجموعه، نیمی از یک مجموعه عالی چشم بسته را تشکیل می دهند. اما با خرد شده کلاه سطلی، پیراهن پارچه ای آکسفورد ژولیده و لوفرهای پنی? یا بهتر است، سایه های رنگی، دکمه کتانی بادی و صندل ماهیگیر؟! رویاها واقعا به حقیقت می پیوندند.منبع