شش قانون برای داشتن پوست سر سالم تر

با این حال، اولین چیزها: در حالی که پوست سر آسیب دیده می تواند مانع رشد مو شود و ریزش موی قبلی را تسریع کند، پوست سر خود تقریباً هرگز علت از ریزش مو این چیزی است که متخصص پوست و/یا تریکولوژیست شما مطمئن خواهد شد که شما می دانید، اما آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که مشکلات پوست سر کاهش می یابد تا بهترین محیط رشد برای فولیکول ها ایجاد شود – محیطی متعادل و خالی از باکتری، قارچ، خارش، پوسته پوسته شدن ، التهاب و غیره.

به این موارد مانند مراقبت از پوست برای گنبد خود فکر کنید، چیزی که روزانه از آن استفاده می کنید. هدف این محصولات در درجه اول تحریک گردش خون در پوست سر است، بنابراین تحویل مواد مغذی به فولیکول‌ها را افزایش می‌دهد، در نتیجه موها را از همان ابتدا تقویت و محکم می‌کند. سایر سرم ها و تونیک های پوست سر ممکن است مانع تولید DHT شوند (DHT محصول جانبی هورمونی است که می تواند فولیکول های شما را چروک کند). تعادل تولید نفت؛ خنثی کردن التهاب و قارچ؛ لایه برداری سلول های مرده؛ یا حتی سطح pH را بازنشانی کنید. هیچ محدودیتی برای کارهایی که این محصولات می توانند انجام دهند وجود ندارد، بنابراین به راحتی می توان محصولی را پیدا کرد که با نیازهای خاص شما مطابقت داشته باشد یا شکافی را در رژیم مراقبت از پوست سر شما پر کند.

بهترین سرم محرک پوست سر

هیل می گوید: «بسیاری از مردان رژیم ریزش مو خود را به فیناستراید و ماینوکسیدیل ساده می کنند، اما تغییرات زیادی در شیوه زندگی و همچنین راه حل های جامع و گیاهی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. بسیاری از مردان می‌خواهند فکر کنند که این ریزش موی ژنتیکی است، اما می‌تواند تولید بیش از حد پروتئین در رژیم‌های تمرینی آنها باشد. گاهی اوقات این التهاب ناشی از شامپو زدن زیاد است. در بسیاری از مواقع، زمانی که ریزش موی آندروژنی را با نسخه درمان می‌کنید، آسیب بیشتری وارد می‌کنید، در حالی که می‌توانید آن را به طور کلی درمان کنید.

لایه برداری پوست سر ممکن است نتیجه معکوس به نظر برسد: صبر کنید، بنابراین برای تقویت رشد مو، بارها و بارها پوست سر را پاک می کنید؟ مطمئناً، ممکن است در این فرآیند چند تار مو از دست بدهید (موهایی که احتمالاً در اواخر همان روز، قبل از شروع مجدد چرخه‌های رشدشان، می‌ریزند)، اما انجام این اسکراب، تحویل مواد مغذی به پوست سر و فولیکول‌های مو را نیز افزایش می‌دهد. حتی پوست سر را از سلول های مرده پوست، کثیفی و کثیفی اضافی و همچنین تجمع محصولات حالت دهنده مو پاک می کند. این لایه‌برداری به فولیکول‌ها اجازه می‌دهد تا بدون مهار موها جوانه بزنند، به‌علاوه، جوش‌های قارچی و پوسته پوسته شدن را نیز کاهش می‌دهد. و اگر یک اسکراب موضعی را ترجیح می دهید (در مقابل یک برس فیزیکی)، این محصول ممکن است حاوی مواد متعادل کننده پوست سر مانند روغن درخت چای باشد. اما مهم است که توجه داشته باشید که شما فقط باید 1-2 بار در هفته، حداکثر. هر چیزی فراتر از آن ممکن است سلول‌های پوست سالمی را که هنوز آماده پاک کردن نیستند، تحریک کند.

بهترین اسکراب پوست سر

منبع

تونیک تحریک کننده پوست سر فیلیپ کینگزلی

بهترین تونیک محرک پوست سر

بهترین برس لایه بردار پوست سر

بریجت هیل. او بنیانگذار تجزیه و تحلیل ریشه های پوست سر، یک پلت فرم درمانی پوست سر که به مشتریان کمک می کند تا متغیرهای منحصر به فرد خود را که بر ریزش مو تأثیر می گذارند را کاملاً درک کنند.

برای درک بیشتر در مورد اینکه چگونه تریکولوژی ممکن است به شما در درک ارتباط بین پوست سر خود و سلامت مو کمک کند، به علاوه چند روش دیگر که برندها در مراقبت از پوست سر وارد می شوند، پنج نکته زیر را بررسی کنید.


پنج نکته برای داشتن پوست سر سالم

درمان خشکی پوست سر با زغال بریوژو + درخت چای

بهترین درمان پوست سر برای پوست های چرب یا پوسته پوسته سر