شان پابلو در دوره هسته قایق بادبانی خود است

پابلو در حالی که او هنوز رویایی ترین فرد تیم سوپریم است، اکنون در یک دوراهی قرار دارد. در مصاحبه ای که منتشر شد که در 032c مجله او در این هفته، جزئیات بهبودی آسیب‌دیدۀ خود را پس از تصادف اسکیت خیابانی که در تابستان گذشته رخ داد، منتشر کرد. او قبلاً در یک حادثه قبلی دچار جراحات شده بود که در نهایت او را – با راهنمایی دوستش، فیلمساز هارمونی کورین – به دنبال درمان برای سوء استفاده از مسکن ها برد. ضرب المثل معروف دانته آلیگیری: «مسیر بهشت ​​از جهنم شروع می شود» به شعار جدید پابلو تبدیل شده است. این به دلایل زیادی منطقی است، که کمترین نتیجه آن این است که برند لباس خیابانی تقریباً هشت ساله او – که او با همکاری پدرش طراحی می کند – اتفاقاً بهشت ​​نامیده می شود.

با حسن نیت از سندی کیم برای بهشت

تقریباً نه سال از آن روز می گذرد که ویدیوی سوپریم در سال 2014، “Cherry” یک پابلو 14 ساله را در راه او به سمت سوپراستارهای طرفدار اسکیت باز فرستاد. صحبت کردن با GQ در سال 2020، دوست پابلو، Chloë Sevigny، او را در سنت اسکیت‌بوردهای خوش‌تیپ و شیک قرار داد که جذابیت آن‌ها را فراتر از ورزش ارتقا می‌دهد: “مردم فقط آنها را دوست دارند.” یک رمز و راز و یک تفاوت ظریف وجود دارد، و بدیهی است که زیبایی نیز فریبنده است.

شان پابلو بی قرار است. اسکیت باز 25 ساله اخیراً به خانه نقل مکان کرد و به اتاق خواب نوجوان خود در لس آنجلس بازگشت، زیرا می خواست از نیویورک فرار کند. وقتی در اوایل ماه مارس صحبت می کنیم، او در جایی در فلوریدا احساس سرما می کند، زیرا از قبل می خواست از لس آنجلس فرار کند. اسکیت بازان حرفه ای از نظر تجارت کوچ نشین هستند و پابلو از 14 سالگی بین دو ساحل به این سو و آن سو می چرخد. او برای یک بار هم که شده آماده است چیزهای جدید و عجیب را ببیند.

پابلو اذعان می‌کند که طرح‌ها به‌نوعی نابجا هستند. او می خندد: «مسیح ژوراسیک به نوعی مورد علاقه من است. “من فکر می کنم همه می خواهند چیزی بسازند که کاملاً اصلی باشد، و من می خواهم کمی با آن ایده بازی کنم و فقط آن را سوراخ کنم، می دانید منظورم چیست؟ تقریباً مثل این است که مردم ممکن است اینگونه بگویند: «آیا او احمق است؟ آیا او نمی فهمد که این فقط یک ریپوف کامل است؟ و بنابراین، حدس می‌زنم که این یک جوک کوچک است.»منبع

در جدیدترین مجموعه Paradise NYC، که این هفته به صورت آنلاین منتشر می شود، تیم از همان نمادهای عمیقی که در گذشته داشتند استفاده می کند: شخصیت های بدجنس دیزنی، شمایل نگاری کاتولیک، نمادهای مختلف نیویورک محور. اما این بار، همه چیز کمی بیشتر است…بهشت از دست داده. یک هودی وجود دارد که میکی ماوس با هاله را به انگشت نشان می دهد. (به هر حال، دیزنی که به عنوان شادترین مکان روی زمین معرفی می شود، می تواند یک کابوس واقعی باشد.) یک جفت شلوار ورزشی با تصاویر مجسمه های مریم مقدس چاپ شده است که خون گریه می کند. تی دیگری که با تصویر زیبای بامبی و عبارت «Fuck EVERYTHING» تزیین شده است، ریف نسخه قبلی است که روی آن نوشته شده بود «همه چیز مبارک».

او با تماس تلفنی به من می گوید: «همیشه می دانستم که می خواهم از آن لعنتی بیرون بیاورم،» با اشاره به محله لس آنجلس که در آن بزرگ شد. و حتی اگر او در حال حاضر بازگشته است، این نیز بسیار قابل تغییر است. من می‌خواهم به میامی یا چیزی دیگر نقل مکان کنم، زیرا، نمی‌دانم، لس آنجلس و نیویورک، ایده‌های مشابه زیادی در اطراف پخش می‌شوند. همه به نوعی همدیگر را دور می زنند.»