سریع‌ترین روش‌های یادگیری زبان مکتب کلاس | zabannew

دوم این که، مطالعه با افراد دیگر باعث می شود تا مهارت های زبان انگلیسی مانند اسپیکینگ و لیستنینگ را تمرین کنید. شما مطمئناً می توانید به زبان انگلیسی با خودتان صحبت کنید، اما اگر با یک شخص دیگر مکالمه داشته باشید، یاد خواهید گرفت که چگونه به زبان انگلیسی صحبت کنید. نزدیک به 300 سال این روش تدریس تنها روش موجود برای آموزش زبان دوم به حساب می آمد. با گسترش زبان شناسی و ظهور مکاتب مدرن و ساخت گرایی بسیاری از محققین و صاحب نظران این علم تلاش کردن روش ها و نظریه های جدیدی را برای آموزش موثر زبان دوم به وجود بیاورند.

سبک های یادگیری زبان انگلیسی

اپلیکیشن «English Grammar in Use» یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی و گرامر به شمار می‌رود. این برنامه ابتدا به صورت کتاب منتشر شد و به دلیل استقبال زیادی که داشت و هنوز هم دارد، اپلیکیشن آن نیز طراحی شده و مناسب سطوح متوسط است. علاوه بر نکات مهم آموزشی، تمرین‌های مربوط به هر درس همراه با فایل صوتی نیز در این برنامه ارائه شده است.

روش های یادگیری زبان انگلیسی در متد جدید

در واقع زبان آموزان بصری استفاده از تصاویر، نقشه ها و سازمان دهندگان گرافیکی را برای دسترسی و درک اطلاعات جدید ترجیح می دهند. این نوع یادگیری برای تجسم یک شی از زوایای مختلف و در بازی شطرنج نیز مفید است. به طور معمول با استفاده از ترکیبی از سه سبک یادگیری به دانش آموزان تدریس می شود، ولی آنها معمولا عملکرد بهتری در یکی از آن سه سبک دارند. مثل روزهایی که جلسه دارید و با خودتان تمرین می‌کنید، برای یادگیری زبان هم باید تمرین داشته باشید باید یک مکالمه را بارها و بارها در ذهنتان یا جلوی آینه تمرین کنید و با ضبط کردن صدای خودتان و گوش دادن به آن به پیشرفت خود کمک کنید.

کلاس زبان آنلاین

همچنین می‌توانید گرامر زبان انگلیسی خود را به کمک این اپلیکیشن تقویت کنید. به این صورت که «HelloTalk» سیستم تصحیح خودکار اشتباهات گرامری را دارد و به کمک آن می‌توانید با اعتمادبه‌نفس بیشتری چت کنید و قبل از آن‌که پیام خود را بفرستید، برخی از اشتباهات خود را متوجه شوید و آن‌ها را اصلاح کنید. «Memrise» شامل درس‌هایی به زبان انگلیسی برای افراد مبتدی است تا بتوانید زبان انگلیسی را به صرعت و با اعتمادبه‌نفس زیاد تمرین کنید. به کمک این برنامه، زبان انگلیسی را طی جلساتی کوتاه یاد خواهید گرفت و هر جلسه در بازه زمانی تعیین‌شده و در یک روز تکمیل خواهد شد. بنابراین، همواره زمانی برای تمرین کردن چه در خانه و چه در مسیر رفت‌‌وآمد خود به مدرسه یا محل کار خواهید داشت.

سریع‌ترین روش‌های یادگیری زبان مکتب کلاس | zabannew

با خواندن این کتاب با کلمه ی مترادف آشنا شوید که دایره ی لغات تان را وسیع تر می کند. برای یادگیری بهتر زبان در خانه برنامه های تلوزیون و رادیو انگلیسی زبان را دنبال کنید تا مهارت های شنیداری تان تقویت شود. خواندن برای شما بسیار مفید است، یادگیری همراه با موسیقی و ریتم بسیار ساده تر و به یادماندنی تر است زیرا در ترانه های انگلیسی، اصطلاحات و عبارات مفیدی وجود دارد که شما را نسبت به استفاده و کاربرد آنها آگاه می سازد. دانستن سطح مهارت فعلی زبان انگلیسی مهم است ، چه زیاد بلد باشید  و چه کم ؛ زیرا برای رسیدن به اهداف تان مهم است.شما می توانید با آزمون آنلاین سطح انگلیسی مهارت خود را بیابید.

  • برای انجام این کار،ابتدا اهداف تان را  در ذهن داشته باشید و مطمئن شوید که هر قسمت از برنامه مطالعاتی شما در جهت تحقق این اهداف کار می اینجا کلیک نمایید کند.
  • برای اینکه یک زبان جدید را سریع‌تر یاد بگیرید، غوطه وری، یک روش عالی است.
  • اما تکنیک های زیر بهترین تکنیک های موجود هستند که سرعت یادگیری شما را تا ۵۰ درصد افزایش می دهند.
  • شاید بارها با خودتان فکر کرده‌اید که یادگیری یک زبان جدید چقدر طول می‌کشد؟ چند ساعت در روز را باید صرف مطالعه زبان کرد؟ یا اینکه چه روشی برای یادگیری زبان بهتر است؟ باید بدانید که هر انسانی، ویژگی‌ها و استعدادهای ذاتی خودش را دارد.

منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: