ست روگن هنوز بلوند است و هنوز هم عالی است

ست روگن، مانند دوست دیرینه‌اش، جونا هیل، اخیراً به رنگ بلوند درآمده است و این به او می‌آید. همچنین مانند هیل بومی لس آنجلس: روگن متولد کانادا واقعاً به نظر می رسد برای سعادت کالیفرنیای جنوبی لباس می پوشد، و این نشان می دهد.

به‌عنوان مثال، لباس‌های ضد دود اخیر روگن را در نظر بگیرید: یک پیراهن وصله‌کاری آفتاب‌گیر بود، شلوارهای سفالی ساده، اسپادری‌های براق، و یک گردنبند بسیار شیک یان چارمز (مورد علاقه جاستین بیبر و پیت دیویدسون). این لباس ساده و ساده کسی است که در سال 2022 دوست دارد کمی پخته شود و سرامیک های تیره بسازید در خانه ییلاقی SoCal خود. هیچ چیز مانند لباس پوشیدن برای شغلی که می خواهید نیست! (و دارد.)

و اینم روگن بلوند در مراسمی برای سریال Hulu پم و تامی در 12 ژوئن 2022 در لس آنجلس.اکسل/بائر گریفین

و اگر می خواهید به پولیش SoCal نرمی برسید، برش وزوز سفید شده می تواند معجزه کند. حتی اگر لیست بلندبالایی از طرفداران مشهور-یه، بیبر، فارل، جو جوناس، زین مالیک، کریس مسینا، دیلن اوبراین و پدر و پسران بکهام در میان آن‌ها – کمک کردند تا صدای بلوند باریک و باریک را به عنوان یک روند خوب در دهه 2020 تقویت کنند، این نوع گسترش در معرض دید عموم نیز باعث می‌شود آن را سرگرم‌کننده جلوه دهد. دیوید استانکو، مشاور رنگ مو و یک رنگ‌ساز در سالن Licari Cutler در نیویورک، گفت: «برای خانم‌ها این یک روند است، اما برای پسرها این یک فهرست سطلی یا یک مناسک است. GQ در سال 2017.) توانایی دیدن این استایل بر روی انواع پوست سر (مشهور) به این معنی است که افراد بیشتری می توانند آن را روی پوست سر خود تصور کنند. اگر ست بتواند این کار را انجام دهد، شاید شما هم بتوانید.

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: