سبک Glow Up استیو هاروی نیز روی مچ دست او اتفاق می افتد


خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

در طول سال گذشته، استیو هاروی به سفر قهرمانی به سمت سبک درست رفته است. کت و شلوارهایی که به ما گفت: «27 در زانو هستند، از بین رفته اند. جای آنها لباس خواب های سر تا پا Balenciaga و کت و شلوارهای صورتی برجسته است. اما چیزی که به نظر می رسید از تغییر ظاهر گم شده بود، یا شاید فقط زیر یک کت سبز زمردی پنهان شده بود، یک ساعت بود. به اندازه کافی منصفانه: رم نیز در یک روز ساخته نشد. اما اکنون به نظر می‌رسد که هاروی در حال حل کردن مچ‌های برهنه‌اش است، و یک Hublot Classic Fusion “Black Magic” را منتشر می‌کند.

Hublot یک انتخاب مناسب برای هاروی آینده‌نگر است. پیوندهای این برند با دنیای مد عمیق است: ساموئل راس بنیانگذار A-Cold-Wall، شپرد فیری Obey و هنرمند مورد علاقه طراح تاکاشی موراکامی همگی از همکاران Hublot هستند. و در حالی که هاروی این بار یک ساعت تک رنگ مشکی بر تن دارد، دیدن او در کاتالوگ Hublot تعجب آور نخواهد بود. در مصاحبه ای که سال گذشته با هاروی درباره استایل جدیدش داشتیم، او گفت که در ظاهر جدیدش بیشتر از همه درباره رنگ هیجان زده است. Hublot هیچ کمبودی در ساعت‌های فوق‌العاده جسورانه ندارد—امسال، این برند پس از انتشار نارنجی کامکوات در سال 2021، یک ساعت یاقوت کبود به رنگ بنفش انگوری عرضه کرد. شیوه‌ای که سبک هاروی در حال تکامل است، به نظر می‌رسد که تا ساعت‌هایش فقط موضوع زمان است. گیج شدن هم

جیسون مندز/گتی ایماژ

Cartier Ballon Bleu Maluma

ساعت‌های کارتیه به شکل‌های عجیب و غریبی هستند که شبیه کلوش‌ها هستند. کج شدن در جهت های عجیبیا ذوب شدن – اینکه وقتی برند کاری را انجام می‌دهد، خوب، عادی است. این مورد در سال 2007 بود که جواهرساز فرانسوی توپ Maluma’s Ballon Bleu را معرفی کرد. یک ساعت گرد ممکن است رایج‌ترین شکل صنعت باشد، اما به نوعی از Cartier آشکار می‌شود. اما البته با کارتیه هرگز فقط یک دایره نیست. نسخه Maluma از ساعت دارای دایره‌هایی در داخل دایره‌ها است: قاب، پنجره تاریخ، محافظ تاج و حتی الماس‌های اطراف قاب آن شکل گرد را حفظ می‌کنند.

با حسن نیت از The Late Show

ساعت خلبانی IWC کایران کالکین

در او نقطه آخر شب کالکین با استفان کولبرت اشاره کرد که مستقیماً از تیراندازی آمده است جانشینی و هنوز لباسش را پوشیده بود. ما قبلاً فصل چهارم اسپویل ساعت را دریافت کرده ایم ارتقای Tom Wambsgans به Audemars Piguet Royal Oak Chronograph نشانه ای که کودتای او کارساز بوده است؟-اما خواندن هر نمادی از این IWC دشوارتر است. اگر کالکین در این نمایش لباس خلبانی کنده شده و جدی را می پوشد، ممکن است نشانه ای از آرامش او باشد و به سمت آسمان های دوستانه تر حرکت کرده است. اما این ممکن است ساعت شخصی کالکین باشد. او آن را قبل از … در ساعت پوشیده است آ جانشینی غربالگری. برای اطمینان باید تا فصل 4 صبر کنیم.

دیوید لیوینگستون/گتی ایماژ

Rob Lowe’s Rolex GMT-Master II

بعضی از بچه ها همه شانس را دارند، ها؟ عجایب بی سن راب لو در اینجا با لباس کلکسیونی “Root Beer” مشکی و قهوه ای GMT ​​دیده می شود. امسال سال GMT بوده است. رولکس، تودور، گرند سیکوو سیکو غیر بزرگ همگی GMT ​​های جدید را منتشر کردند. من احساس می کنم که آنها را حتی بیشتر روی مچ افراد مشهوری مانند لوو دیده ام. منطقی است که از یک بیماری همه گیر، مردم و برندها به دنبال ساعت هایی هستند که برای سفر ساخته شده اند.

الکساندر تامارگو/گتی ایماژ

“رالی” سیکو x روینگ بلیزرز دارن بارنت

هرگز من هرگز هانک بارنت ساعتی را می‌پوشید که ما برای بهترین نسخه مقرون‌به‌صرفه سال 2021 انتخاب می‌کردیم، اگر ما مسئول اهدای آن جایزه بودیم. Rowing Blazers، نام تجاری Brat-prep با سیکو همکاری کرد تا چند ساعت را از آرشیو بازگرداند، از جمله این نسخه برجسته “رالی” با الگوی پرچم شطرنجی روی قاب. این نشانه خوبی است که حتی اگر ساعت ها فقط 495 دلار به فروش می رسید، افراد مشهور با بودجه بیشتر، مانند بارنت و بازیکن سابق NBA جی جی ردیک، هر دو به سمت آنها جذب می شوند.منبع