سباستین استن دقیقاً شبیه معلم انگلیسی دبیرستان من به یک کنفرانس دیزنی رفت.

استن در نمایشگاه D23 با لباس کمیسیون.

گروه تصویر LA/Getty Images

سباستین استن به نوعی کارت وحشی فرش قرمز است.

جین کی، نیمی از طراحان دوتایی که در پشت کمیسیون، از لباس استن، در اوایل این هفته با تلفن صحبت می‌کردند، گفت: «این بسیار «حال و هوای پدر» است، اما نسبت‌ها در واقع بسیار جوان هستند. (زمانی که این برند سال گذشته شروع به تولید لباس های مردانه کرد، کی و طراح همکارش، دیلان کائو، از لباس های فرم شرکت ها و لباس های کار ژاپنی دهه 1970 الهام گرفتند، بنابراین حداقل بخشی از لباس هایی که پدران واقعی می پوشند، نشان دادند.) کی موافقت کرد، نگاه استن به «پدر داغ» تبدیل می‌شود.

(به هر حال، تمام موارد فوق، کار مایکل فیشر، استایلیست استن است.)

چیزی که لوکس را در اینجا متمایز می کند، ویژگی های آن است: کمی شلوغی که از یک انحصاری SSENSE بیرون زده است. کت بمب افکن پنبه ای، جیب های غول پیکر به سبک نجار و حلقه هایی که در پشت خاکی های چین دار پنهان شده اند. معمولاً، در عکس‌های لوک‌بوک‌ها و پلت‌فرم‌های ارتباط الکترونیکی، قطعات کمیسیون مانند اکثر برندهای معاصر سبک می‌شوند – شلخته و بزرگ، جلا با گرانج. را بگیرید پیراهن یکنواخت پوپلین استن می‌پوشید که می‌تواند به شکل پسرانه اسکیت‌باز یا به شکل پدر (یا معلم انگلیسی) باشد. و شما آن را دارید – دوگانگی انسان.منبع

استن، بازیگر نقش باکی بارنز در کاپیتان آمریکا گوشه ای از دنیای سینمایی مارول متعلق به دیزنی، آخر هفته در اکسپوی D23 در آناهیم شرکت کرد، جایی که همتایانش دیوید هاربر و وایات راسل روی صحنه به او پیوستند، که هر دوی آن‌ها این روزها لباس‌های معمولی و معمولی مردان مشهور را می‌پوشیدند. کت و شلوار آبی). و در حالی که لباس استن ممکن است در ظاهر کمی مدیریتی به نظر برسد، اما در واقع ظاهری کاملاً طراح از کمیسیون برچسب مستقر در نیویورک بود، سازنده قطعات کلاسیک متفکرانه مملو از جزئیات عجیب و غریب، حتی گاهی اوقات گیج کننده.

… و در ماه می، در والنتینو در مت گالا.

جف کراویتز

او ممکن است با کت و شلوار گشاد هرمس با یقه یقه اسکی و رنگی تازه وزوز شده در اولین نمایش فیلم حاضر شود. او ممکن است با لباس صورتی سر تا پا پیرپائولو پیچیولی در مراسم مت گالا با مضمون عصر طلایی شرکت کند. یا ممکن است با یک جفت شلوار خاکی چین دار، پیراهن صورتی پودری، و ژاکت اسپرت بمب افکن به یک همایش دیزنی برود که دارای IP است – که اتفاقاً دقیقاً همان لباسی است که معلم انگلیسی دبیرستانی باحال من که ما را خوانده بود. جوزف کنراد قلب تاریکی و سپس فیلم فرانسیس فورد کاپولا را تماشا کنید آخرالزمان اکنون استفاده می شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: