ساعت Longines جنیفر لارنس مجموعه ای از Stellar Stealth-Wealth fits را به نمایش می گذارد

همانطور که بعد از تور گردباد جرمی استرانگ در هفته مد میلان، ثروت مخفیانه از گفتگو خارج شد، جنیفر لارنس آن را برای تابستان بازگرداند. یکی از کاربران توییتر پس از اینکه پاپاراتزی ها جی لاو را در حال راه رفتن بی سر و صدا با سگ های نیش مجلل (متاسفانه در اینجا تصویر نمی بینید) در حالی که در The Row بسیار مجلل، ولو حداقل، تجهیز شده بود، به خرسندید: «هرکسی که به جنیفر لارنس rn استایل می دهد، سزاوار یک حرفه طولانی و مرفه است». “جنیفر لارنس سگ راه رفتن” در حال حاضر قانون است.

اما این چیزی است که واقعاً شیار خاکستری ساده، تی شرت سفید، شلوار مشکی، پیراهن سرمه ای، و بافتنی گره خورده روی شانه های او را متمایز می کند: ساعت Longines خارج از کاتالوگ – یا شاید هنوز فهرست نشده است.

درست همانطور که او در حال تعیین استاندارد جدیدی برای تجمل گرایی آرام است (گاهی اوقات با پیچ و تاب – اوایل امسال زیر لباس مجلسی خود در کن دمپایی می پوشید)، لارنس همچنین در حال مدل سازی نحوه پوشیدن ساعت های کوچک و گاهی کمیاب است.منبع این ساعت شبیه Dolcevita این برند است، اما نرم‌تر، با صفحه کوچک‌تر، یک دستبند کاملاً جدید و قاب الماسی تزئین شده که به موازات تاج قرار دارد.

این اولین بار نیست که ما ستاره برنده اسکار Dolcevita را می بینیم: یک ضد زنگ کلاسیک 23mm x 37mm وجود دارد. مدل در مجموعه او، و همچنین یک ساعت دستبند الماس La Grande Classique De Longines در 28 میلی متر.

بازیگری که در حال تبلیغ است بدون احساسات سخت، بازگشتی باشکوه به سینما، به خاطر ظاهر طراحی شده او که زیر نظر استایلیست جیمی میزراهی جمع آوری شده است، مورد ستایش قرار گرفته است.

مجموعه Dolcevita، که در سال 1997 راه اندازی شد، بی انتها ظریف، هماهنگ و هماهنگ است و بسیار محبوب است. و لارنس، که در اوایل سال گذشته به عنوان سفیر ظرافت Longines انتخاب شد، به چهره تفسیر برند از لطف مدرن تبدیل شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: