ساعت 1 میلیون دلاری جی زی از سامورایی الهام گرفته شده است

جی زی به ندرت در کلکسیون ساعت هایش اشتباه می کند. چه او در حال ردیابی قطعات منحصر به فرد رولکس باشد، چه لباس جالب و منحصربفرد Patek Philippe Nautilus را بپوشد، یا نسخه های جدید را انتخاب کند تا بهترین ها را بیابد، او می داند که دارد چه می کند. آخرین ساعت Hov، یک ریچارد میل است که در آوریل سال جاری عرضه شد، با توضیحات اخیر مطابقت دارد. ما عادت کرده ایم که ریچارد میل را جادوگری فنی خود را به نمایش بگذارد، اما این ساعت همچنین به نوع پس زمینه ای که معمولاً در ساعت ها نمی بینید، می پردازد.

این قطعه دارای یک افتخار سامورایی با دست حکاکی شده و دو پر طلایی است که نشان از قبیله تاریخی سامورایی آسانو است. این ساعت به داستان آسانو ناگانوری ادای احترام می کند، که قبیله او تقریباً دو سال وقت خود را برای انتقام گرفتن از رهبر سقوط کرده خود پس از اینکه او مجبور شد در سال 1701 مرتکب سپپوکو شود. شماره مرجع، RM 47 را توضیح می دهد. مارک ساعت دیگری را پیدا کنید که ساعتی را با الهام از داستان افسانه ای سامورایی ژاپنی بسازد. شما نمی توانید! برندهای دیگر می‌توانند بهره‌برداری‌های مسابقه‌ای، غواصی و هوانوردی خود را حفظ کنند – RM برای اختراع آخرین ساعت با ارزش جی زی فقط به بوشیدو یا قوانین اخلاقی سامورایی نیاز دارد. اوه، و آیا گفتم یک میلیون دلار هزینه دارد؟

از زمان امضای قرارداد به‌عنوان سفیر با تگ هویر در اواخر سال گذشته، ما بیشتر دیده‌ایم که گاسلینگ ساعت‌های این برند را در محیط‌های کنترل‌شده می‌پوشد: رویدادهای مطبوعاتی و حتی فیلم‌های نت‌فلیکس با بودجه‌ی نامحدود. در اینجا می بینیم که گاسلینگ با نقش سفیر ساعت خارج از دفتر راحت می شود. او ساعتش را هم تراز می کند. در حالی که او تا به حال بیشتر با یک Carrera Three Hands بدون مزخرف گیر کرده است، این هفته او را در حالی که نسخه‌ای از ساعت همراه با کرنوگراف را پوشیده بود مشاهده کردند. این یک مدت زمان طولانی بود. وقتی برای اولین بار با گاسلینگ در مورد تگ هویر صحبت کردم و از او در مورد ساعت های پیچیده پرسیدم، او گفت: «فکر نمی کنم هنوز آنجا باشم. با این حال، من علاقه مندم.»

رولکس دیتونا “رنگین کمان” هری کین

تگ هویر کاررا رایان گاسلینگ

ظاهراً هری کین برای اینکه به درستی برای مسابقه آماده شود، به موارد زیر نیاز دارد: پیراهن گرم کننده، شورت گرم کننده، بند کمی برای شناسایی، ساعت تقریباً یک میلیون دلاری که با هر نوع الماس، جواهر و جواهر تزئین شده است. یاقوت کبود موجود است جفت شدن زیاد و کم در اینجا واقعاً ظالمانه است.منبع

بلوط رویال اودمارس پیگت کازمیرو

خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

تنها یک هفته پس از پوشیدن یک بلوط رویال سرامیکی کاملا آبی، جیمز دوباره به سراغ یک نسخه بسیار دریایی از همان ساعت رفت. در حالی که قطعه هفته گذشته رنگ خود را از سرامیک گرفته است، این قطعه تا حد زیادی به الماس متکی است. بیایید حدس بزنیم، تقریباً یک یاقوت کبود آبی گازیلیون درگیر وجود دارد – روی صفحه که به عنوان نشانگر ساعت عمل می کنند و در اطراف قاب قرار می گیرند. در مورد این قطعه چیز زیادی نمی توان گفت. تنها واکنش مناسب چیزی شبیه به آن گرگ کارتونی قدیمی است که دستش را روی میز می کوبد در حالی که فکش می افتد و زبانش تا حیاط ها باز می شود.

Audemars Piguet Royal Oak لبرون جیمز

جام جهانی هم گل های دیدنی و هم برای ما فراهم کرده است استخوان خرد کردن (ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!) تنوع، ناراحتی های خیره کننده، و حتی قرعه کشی های صفر- صفر که احساس هیجان انگیزی می کند. همچنین در پیشنهاد: ساعت های عالی. کازمیرو، مدافع تمام دنیا با لباس رویال اوک AP با صفحه‌ای روباز دیده شد. احتمالاً هیچ ساعتی در جهان وجود ندارد که در بین ورزشکاران مشهور محبوبیت بالاتری از بلوط رویال داشته باشد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: