ساعت کاملا منحصر به فرد کوین هارت با یک پاپ قرن هفدهم ارتباط عجیبی دارد.

Cartier Ballon Bleu کیت میدلتون

AP فقط نمایشگر را از ساعت‌های شب اصلی پاپ قرض نگرفت، بلکه تزئینات پرآذین را نیز در نظر گرفت. در حالی که تنها به مدت پنج سال در حال تولید بود، AP نسخه هایی از مجموعه چرخ ستاره را با الماس و یاقوت کبود و با صفحه های ساخته شده از طلای جامد تولید کرد. به نظر می رسد هارت یک ساعت صورتی-طلایی به تن دارد.

جولین حکیمیان/ گتی ایماژ

مچ دست کیت میدلتون و همسرش شاهزاده ویلیام مدیون پرنسس دایانا است. امگا سیمستر شاهزاده ویلیام هدیه ای از مادر فقیدش و ساعتی است که او به ندرت از آن برمی دارد. ساعت میدلتون چندان به هم مرتبط نیست، اما کارتیه انتخاب دایانا بود که تانک را می پوشید. میدلتون کارتیه مدرن‌تر است – Ballon Bleu تنها در سال 2007 عرضه شد، در مقایسه با اکثر ساعت‌های این جواهرساز فرانسوی. اما چه این یک کارتیه از سال 1917 (مانند تانک) یا 2007 باشد، این جواهرساز به شهرت خود به عنوان منتخب پادشاهان و ملکه ها ادامه می دهد.

اگر نشانه‌ای از یک اختراع بزرگ در زمان خودش قدردانی نکردن است – مردم به لامپ شک داشتند! – پس ساعت‌های سرگردانی یک موفقیت بزرگ بود. قرن‌ها می‌گذرد تا ساعت‌سازان در Audemars Piguet ساعت‌های مشابهی را در یک مجله ساعت قرن بیستم پیدا کنند و از آنها الهام گرفته شود تا در سال 1991 نماد هندزفری خود را بسازند. نتیجه اولین ساعت مچی مدرن «ساعات سرگردان» است: Audemars Piguet Star. چرخ. این ساعت از سه دیسک استفاده می‌کند که حول صفحه می‌چرخند و ساعت مربوطه با «سرگردانی» در قوس چند دقیقه‌ای به بالا، زمان را نشان می‌دهد. هر دیسک با نشانگرهای چهار ساعته مشخص شده است که در موقعیت صحیح می چرخند. این یک راه منحصر به فرد برای تشخیص زمان است.

کاروی تنگ

کامپانی ها از پس وظیفه خود برآمدند. انها ساختند یک ساعت با یک پنجره قوسی درست زیر مجموعه ای از اعداد رومی که هر ربع ساعت را مشخص می کنند. دیسکی که با هر ساعت مشخص شده است، در سراسر پنجره خط می زند و در زمان مناسب به دقیقه در فرآیند اشاره می کند. برای نشان دادن زمان در تاریکی، برادران دریچه‌هایی ایجاد کردند تا چراغ نفتی در طول شب روشن شود و ساعت را پس‌زمینه روشن کند. اما این روش زمان‌گویی بود که امروز بیشتر به آن توجه می‌کنیم. برادران کامپانی در نهایت برای کمک به پاپ الکساندر برای رسیدن به برخی از zzz ها، چیزی را اختراع کردند که به عنوان نمایشگر “ساعت های سرگردان” شناخته شد.

بالا رفتن سن مزایا و معایب خود را دارد. از یک طرف، همانطور که تیمبرلیک ماه گذشته آموخت، گاهی اوقات شما آنقدر بد می رقصید که مجبور به عذرخواهی عمومی برای آوردن “حالات خاکی” به میدان رقص. از سوی دیگر، شاید کمی بیشتر در مورد خود و سبک خود یاد بگیرید. شاید شما رنگ خاکی دوست دارید، لعنت به ویبرها! یک حرکت نه چندان هولناک: رویال اوک فراساحل، برادر آبدارتر رویال اوک استاندارد. تیمبرلیک با قاب طلایی صورتی و قاب سرامیکی مشکی عرضه می‌شود. این دو شریک رقص طبیعی هستند.منبع

تگ هویر کاررا رایان گاسلینگ

یکی از مزایای پخش لیست بی پایان اسلحه های اجیر شده طی چندین دهه در هالیوود؟ دسترسی به کمترین دسترس‌پذیرترین ساعت جهان، Patek Philippe 5711. حتی قبل از اینکه پاتک ساخت ساعت‌های جدید را متوقف کند، کلکسیونری که استاتهام نام ندارد، نزدیک به یک دهه منتظر ماند تا این قطعه را به دست آورد. وقتی تعداد زیادی از دوستان معروف برای تحت تاثیر قرار دادن در ویمبلدون دارید، نمی توانید با 5711 اشتباه کنید.

دیوید لیوینگستون

Patek Philippe 5711 ساخته جیسون استاتهام

کوین هارت کلکسیونر A+ امسال تولدش را با یک ساعت بسیار خاص با مکانیک های منحصر به فرد جشن گرفت. اجازه دهید در مورد مرد دیگری به شما بگویم که به یک ساعت بسیار خاص با مکانیک های منحصر به فرد نیاز داشت: با پاپ الکساندر هفتم، رئیس کلیسای کاتولیک از سال 1655 تا 1667 ملاقات کنید. در اوایل تصدی خود، معظم له نمی توانست ساعت های خود را تحمل کند. خانه جدید (واتیکان). گفته می شود که او به دلیل تیک تاک بی وقفه نمی توانست بخوابد – و از همه بدتر، در حالی که در تاریکی بیدار بود حتی نمی توانست ساعتی را که مسئول بی خوابی او بود بخواند. کاردینال باربرینی دستیار پاپ دستور ساخت ساعت را داد. برادران کامپانی برای ایجاد راه حل.

جان والتون – PA Images/Getty Images

خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore جاستین تیمبرلیک

رایان گاسلینگ از ساعتش سادگی می خواهد. در یک مصاحبه گروهی چهارشنبه شب، دوست پسر باربی از ایده ساعت های پیشرفته تر ابراز نگرانی کرد. «یعنی مثل عوارض؟ می‌دانید، من هنوز به کارخانه نرفته‌ام، بنابراین در مورد ساعت نمی‌دانم تا وارد جزئیات شوم.» سفیر جدید تگ هویر گفت. “خوانایی آسان بهترین چیزی است که شخصا برای من دارد.” گاسلینگ می داند که چه چیزی سه دست را خاص می کند: برای درک جذابیت آن نیازی به بازدید از کارخانه ندارید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: