ساعت جدید مایکل جردن با الهام از Miami Vice ساخته شد


خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

شاید مایکل جردن و شلوار جین پدرش در NBA مد پیشرو امروزی جا نیفتاده باشند، اما این بدان معنا نیست که او اثر طنز خود را به جا نگذاشته است. برای شروع، امپراتوری کفش های کتانی وجود دارد که نام و نشان او را دارد. او گوشواره حلقه ای امضای خود را حفظ می کند، آنقدر معروف است که موضوع یک نوار دریک: “آیا مایکل جردن هنوز گوشواره حلقه ای خود را در نمی آورد؟” و GOAT یکی از جالب‌ترین و متنوع‌ترین مجموعه‌های ساعت در این سیاره را ذخیره کرده است. در حالی که بیشتر ورزشکاران از چرخاندن کلاسیک ها – Patek Philippe Nautilus، Rolex Daytona و Audemars Piguet Royal Oak – روی مچ دست خود خوشحال هستند، MJ با انتخاب قطعات گران قیمت از ساعت سازان برجسته، مسیری کاملاً متفاوت را طی کرده است.

جردن صاحب ساعت‌های زیادی از Ulysse Nardin، Richard Mille و Roger Dubuis است، اما برندی که او همیشه به آن بازمی‌گردد Urwerk است. آخرین بار او را دیدیم که یک قطعه سفارشی پوشیده بود که اعداد آن به رنگ قرمز شیکاگو بولز و شماره 23 ام جی با اعداد رومی طلایی حک شده بود. در مسابقه Ally 400 در نشویل، تنسی این آخر هفته، جردن یک قطعه جدید دیگر از نام تجاری خود را به نمایش گذاشت: UR-220 او به رنگ طلایی قرمز با بند لاستیکی تمیز و سفید یک نسخه کاملاً جدید است که ماه گذشته اعلام شد. . این قطعه خاص که تنها به 10 عدد محدود شده است، آخرین نسخه UR-220 را نشان می دهد.

نماد Sportswire/Getty Images

مارتین فری و فلیکس بامگارتنر، بنیانگذاران Urwerk، در یک بیانیه مطبوعاتی گفتند که الهام بخش این ساعت چیزی جز برنامه تلویزیونی دهه 80 نبوده است. معاون میامی و برنزه های طلایی و لبخندهای سفید مرواریدی ستاره هایش. باومگارتنر در سال 2020 به من گفت: الهامات عجیب Urwerk Urwerk را می سازد – این برند تماماً در مورد ایجاد ساعت هایی است که مردم را نسبت به زمان خود آگاه می کند. و در واقع، حتی یک ثانیه هم زمان را ندانید، فقط احساس خود را از زمان داشته باشید.» به جرات می توان گفت، برای اردن، آن نیز در مورد یک معاون میامیساعت الهام گرفته از طلای قرمز، تقریباً 150000 دلار.

Jacopo M. Raule/Getty Images

پتک فیلیپ ناتیلوس اودل بکهام

وقتی شما یک ورزشکار برتر هستید، ظاهراً هیچ ساعتی ممنوع است. سطوحی برای این وجود دارد، حتی زمانی که آن را به فوق العاده در حال حاضر می آید مورد تقاضا ناتیلوس قطعه بکهام نسخه ای از ناتیلوس است که حتی در دسترس عموم قرار نگرفت – فقط بهترین مشتریان Patek اجازه دسترسی به آن را داشتند. چه سالی برای بکهام: قهرمان سوپر بول، پدر جدید و صاحب این نسخه ویژه ناتیلوس با 44 یاقوت.

رودین اکنروث

Jacob & Co. Billionaire III. Rick Ross’s Jacob & Co

قطعات Jacob & Co شبیه ترانه‌های ریک راس به نظر می‌رسند – تهاجمی و بدون فیلتر. نکته: نام ساعت راس Billionaire III است. (لطفاً، میلیاردر پدر من بود، من را میلیاردر سوم صدا کنید.) همیشه می‌توانید روی ساعت Jacob & Co برای جفت کردن مکانیسم‌های آتش‌نشانی با بیلینگ فوق‌العاده حساب کنید، و این ساعت تفاوتی ندارد. کجا دیگری می توانید یک توربیلون پیدا کنید – قفس چرخشی که در مرکز این ساعت می چرخد ​​-و 504 الماس سفید (کمی بیش از 90 قیراط ارزش) در یک مکان؟

عکاسی آلن زپدا

ناتیلوس تقویم دائمی پتک فیلیپ کوین لاو

عشق در آخر هفته در مراسمی ازدواج کرد که به عنوان یک اتحاد دو برابر شد تیم کلیولند کاوالیرز برنده فینال 2016. عروسی بود الهام گرفته از گتسبی بزرگ و عشق نمی توانست ساعت بهتری برای موضوع انتخاب کند. در حالی که ناتیلوس در دهه 20 زمانی که گتسبی مهمانی های مجلل خود را برگزار کرد وجود نداشت، این ساعتی است که ورزش قدیمی امروز از آن استفاده می کرد. هیچ ساعتی بهتر از ناتیلوس مجهز به عملکرد تقویم دائمی، ثروت و دسترسی به بالاترین اشکال لوکس را نشان نمی دهد.

کریستین ویریگ/گتی ایماژ

قرار روز رولکس جری لورنزو

این ساعت به عنوان رئیس جمهور شناخته می شود، اما این هفته، تاریخ روز نشان داد که در بین طراحان مد نیز مورد علاقه است. تام براون ساعت را روی آستین‌های پیراهن گلدوزی کرد و لورنزو، طراح ترس از خدا، در حالی که از جشن‌های پاریس لذت می‌برد، لباس واقعی را پوشید. در اوایل سال جاری، لورنزو مجموعه‌ای را منتشر کرد که او آن را «ابدی» نامید – لباس‌هایی که برای فراتر از روندها طراحی شده‌اند. اگر لذت ابدی همان چیزی است که لورنزو به آن علاقه دارد، او نمی توانست ساعت بهتری انتخاب کند.

منبع