ریحانا اولین ستاره کمپین لویی ویتون فارل است

(ریحانا همچنین قبلاً خط لوکس Fenty Maison را که اکنون تعطیل شده است، تحت شرکت لوکس فرانسوی LVMH، که مالک لویی ویتون است، داشت.)

ماه مد لباس مردانه آغاز شده است و اولین باند لویی ویتون فارل، مورد انتظارترین رویداد این فصل است. با وجود اینکه هنوز چند روز تا نمایش که هفته مد مردانه پاریس را در 20 ژوئن افتتاح می کند فاصله داریم، این ابرتهیه کننده در روز پنجشنبه از طریق اینستاگرام نگاهی گذرا به مجموعه افتتاحیه خود انداخت و در آنجا پستی را منتشر کرد. یک عکس در مقابل بیلبورد جدید کمپین لویی ویتون در کنار موزه اورسی در پاریس عکس گرفت. در این آگهی جدیدترین ستاره کمپین این خانه فرانسوی به چشم می خورد: ریحانا.

اگرچه بیلبورد اولین پیام رسمی فارل از کنسرت ویتون است، اما او اخیراً برخی از محصولات با مارک LV را در جشنواره موسیقی Something In The Water خود منتشر کرد که در ماه آوریل در ویرجینیا بیچ بومی فارل برگزار شد. “من زیاد در مورد کالاهای LV با نام تجاری مشترک مطالعه نمی کنم.” GQسام هاین در اوایل این هفته نوشت و افزود که “این کالا فقط یک کالا است، البته توسط کارفرمای جدیدش امضا شده است.” اما هاین پیش‌بینی کرد که اولین حضور پی، همانطور که مجموعه‌های سلف ویرجیل آبلو اغلب در LV انجام می‌داد، بر سوررئال بودن موقعیت جدید او تأکید می‌کرد. مانند آثار آبلو، کار فارل بر این نکته تاکید می‌کند که او چقدر باید برای رسیدن به قله لباس‌های مردانه لوکس صعود می‌کرد.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

در این تصویر، ریحانا یک پیراهن چرمی در یک نسخه پیکسلی از چک امضای LV به تن دارد که برای آشکار کردن شکم باردار او باز شده است. (Rih و شریک زندگی A$AP Rocky در حال حاضر در انتظار فرزند دوم خود هستند.) او یک فنجان قهوه آماده حمل می کند در حالی که بین بغل کیسه های Vuitton تک رنگ قرمز، زرد و سبز را متعادل می کند. فارل و ریه از همکاران قدیمی موسیقی هستند و لویی ویتون نیز تایید کرده است GQ از طریق ایمیل مبنی بر اینکه این بیلبورد بخشی از کمپین آینده مردانه بهار-تابستان 2024 با حضور این خواننده است.

محتوای اینستاگرام

با توجه به جاوای در حال حرکت ریحانا و سه کیف دستی LV – که به وضوح به رنگ چراغ راهنمایی هستند – به نظر می رسد که این بیلبورد پیشنهاد می کند آماده، به صف، شروع! سیگنال در فصل بعدی برند.

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: