رولکس راجر فدرر بهترین ساعت جهانی فلکس است

تودور بلک بی پرو دیوید بکهام

پاتک فیلیپ آکوانات رینگو استار

روز رولکس وارن بافت

نوازنده افسانه ای با ساعت لوکس جدید مدرسه آشنا می شود و جرقه هایی به پرواز در می آید. استار مدتی است که به این Aquanaut وفادار بوده و آن را در سال 2016 پوشیده است. هشت روز در هفته مستند بیتلز – و تقریباً دقیقاً مطابقت دارد با هم گروه سابق پل مک کارتنی. شیرین نیست؟ بیتلز هرگز از آزمایش چیزهای جدید نترسیده است و به نظر می رسد که در تعریف گسترده ما از ساعت های لوکس صدق می کند.منبع

والری مکون/گتی ایماژ

دیوید بکهام نیز مانند فدرر، این هفته یک ساعت کاملاً جدید را به نمایش می گذارد. از نظر انحصاری، بکهام در نقطه مقابل طیف قرار می گیرد. ساعت قطعی است بر کاتالوگ و هزینه “فقط” 4000 دلار است. امسال، تودور مدل پرچمدار Black Bay خود را به GMT تغییر داد و به آن یک ساعت دوم برای ردیابی زمان در مکان دیگری داد. این ساعت نسخه جدید مورد علاقه من از تودور در سال جاری بود – که عقربه ساعت دوم زرد مایل به زرد لمس خوبی است – و به نظر می رسد که بکهام آن را به همان اندازه غیرقابل مقاومت می دانست.

نوجوانان برای دیدن لباس می پوشند Minions: The Rise of Gru و کارل به روش خودش کمک می کند. او اینجا کت و شلوار را از دست داده است، اما رولکس دیتونای یخی روی مچ دستش بیش از آن را جبران می کند. بسیاری از ترکیبات رنگی مورد علاقه در Daytona به کار گرفته شده است پاندا سیاه و سفید یا رنگین کمان چند رنگ – اما این قاب قهوه ای شکلاتی و صفحه آبی یخی ممکن است داغ ترین باشد. وقتی صحبت از ساعت‌های رولکس به میان می‌آید، این صفحه یخ‌زده نشانه‌ای از اعتبار است که یکی از قوانین عجیب و غریب Crown است: این صفحه رنگی خاص فقط در ساعت‌های ساخته شده از پلاتین مجاز است.

خرید ساعت رولکس کار ساده ای نیست. قیمت اولیه به تنهایی برای بیشتر افراد بسیار گران است، و این قبل از آن است که ما حتی لیست‌های انتظار و روابط دقیق فروشنده‌ها و قیمت‌های بالا در بازار ثانویه را در نظر بگیریم. و همانطور که ساعت راجر فدرر ثابت می کند، حتی پس از رفع این چالش ها، همیشه طناب مخملی دیگری وجود دارد که اکثر مجموعه داران ساعت را از جوایز نهایی دور نگه می دارد. در ویمبلدون آخر هفته گذشته، فدرر سفیر رولکس یک Cosmograph Daytona پوشیده از یاقوت کبود نارنجی پوشید که امسال “بی صدا” منتشر شد. انتشار بی‌صدا، انعطاف‌پذیری نهایی دنیای ساعت است.

آنها یک سنت در صنعت هستند، راهی برای رزرو تعداد انگشت شماری از قطعات فقط برای بیشترین سرمایه از مشتریان VIP. هر سال، پس از به اشتراک گذاشتن تعداد انگشت شماری از آیتم های جدید با جهان، نمایندگان برند بهترین مشتریان خود را به اتاق پشتیبان می برند تا چیزهای واقعا خوب را به نمایش بگذارند. این ساعت‌ها اغلب با الماس پوشانده می‌شوند، در رنگ‌های بد بو هستند و هرگز به وب‌سایت رسمی برند نمی‌رسند. (نسخه های بی صدا به عنوان قطعات خارج از کاتالوگ نیز شناخته می شوند.) امسال، همراه با ساعت فدرر، ظاهر می شود. رولکس نیز در سکوت خاموش شد یکی دیگر از دیتونا رنگین کمان و یک مجموعه Yacht-Master با جواهراتی که ظاهراً از پالت ایستر بانی دزدیده شده است. در کاتالوگ یا خارج از کاتالوگ، Daytona نارنجی یکی از جالب‌ترین نسخه‌های جدید رولکس برای سال 2022 است. صفحه سیاه رنگ همراه با جواهرات مخروطی ترافیکی مطمئناً موفق خواهد بود اگر مایکل روبین، که در حال حاضر یک مهمانی حماسی زیر کمربند خود دارد، تصمیم می گیرد دوباره برای هالووین به همه چیز برود.

خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

کوین دیچ/گتی ایماژ

رولکس دیتونا استیو کارل

NBC/Getty Images

بوفه، مدیر عامل مقتصد معروف برکشایر هاتاوی، صاحب این پیراهن تهوع‌آور نئون سبز با طرح مارمولک است. از 2008 بنابراین شما می توانید شرط ببندید که او یک مرد از نوع One Nice Watch است. و جهان چه می کند نهمین مرد ثروتمند در حالی که در حال مکیدن کوکاکولا و خوردن مک دونالد روزانه خود است، بپوشید؟ یک روز رولکس طلایی، به طور طبیعی. این ساعت خود را به‌عنوان بهترین ساعت مچی معتبر معرفی می‌کند که برای رؤسای جمهور و مدیران اجرایی دقیقاً مشابه بافت ساخته شده است. ناگهان ساعت را در ساعت بست آگاه تر از مد کنفرانس دره خورشید. باشه، وارن: تو ساعت رو گرفتی، حالا وقتشه که بقیه کمد لباست رو بیشتر کنی.

Visionhaus/Getty Images


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: