روزالیا و راو الخاندرو در مورد نامزدی خود در کتاب داستان رکورد زدند

این پیشنهاد خالی از دردسر نبود، زیرا ظاهراً الخاندرو حلقه را در جیب خود گیر کرد – ثابت کرد که حتی نامزدی افراد مشهور نیز مشکلات خود را دارد. آنها همچنین شایعه ای که به طور گسترده در مورد نامزدی این زوج در تعطیلات تابستانی 2022 در یونان وجود داشت را رد کردند.منبع

او به یاد می آورد: “انتظارش را نداشتم، و تو گفتی، “بیا، می خواهم مکانی را به تو نشان دهم.” “و من به دنبال تو رفتم، هیچ فکری به آن نکردم. فکر کنم یک زانو زدی من هم عصبی بودم، بنابراین تمام جزئیات را به خاطر ندارم.»

شیمی آنها در الف مشهود است کلیپ ویروسی از اجرای این دو با هم، اما چقدر خوب کار می کنند واقعا می دانیم هر یک از دیگر؟ این جفت با پیوستن به صفوف کایل کوزما و وینی هارلو و اما چمبرلین و مدل نقش جی کیو مسابقه زوج ها آن‌ها همدیگر را روی موضوعات مختلف کباب کردند، از آهنگ انتخابی روزالیا («گازولینا» از بابا یانکی، اگرچه کیت بوش هم آنجاست) تا داستان پشت اولین بوسه‌شان (روز قبل از شب کریسمس 2019 در مادرید) تا “عمیق ترین” آهنگی که راو برای روزالیا نوشته است (Aquel Nap ZzZz محصول 2021).

روزالیا در مورد نامزدی صحبت می کند و توضیح می دهد که آنها در پورتوریکو در خانه مادربزرگ راوو بودند. آنها که در بالای ساختمان ایستاده بودند، آتش بازی هایی را دیدند که افق کانوواناس را روشن می کرد.

روزالیا و راو آلخاندرو ممکن است زوج برجسته موسیقی اسپانیایی زبان باشند. این جفت قبل از تبدیل شدن به یکدیگر، بیش از یک سال مخفیانه با هم قرار گذاشتند “رسمی اینستاگرام” در سپتامبر 2021. این زوج علاوه بر اینکه یک کودتای عالی به عنوان یک زوج قدرتمند هستند، به عنوان یک همکار موسیقی نیز مناسب هستند – آنها یک EP مشترک سه آهنگ را منتشر کردند. RR، در اواخر ماه مارس، و در ویدئو برای تک “بسو” فاش کرد که نامزد کرده اند.