رودی جولیانی در توییتر 50 دلاری MyPillow Flip-Flops می‌کند

تعطیلات آخر هفته در آمریکا به معنای جشن گرفتن چیزی است که بیشتر دوست داریم: فروش. رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک، هرگز کسی که تقریباً از هیچ چیزی انصراف نمی دهد، در حالی که بازار داغ است، با تبلیغ صندل های فوم با تخفیف در توییتر، چشمگیر است.

او همچنین در حال حاضر پاسخ‌های عمومی به توییت‌هایش را محدود کرده است، اگرچه تاکنون هیچ کدام از آنها نبوده است روابط متقابل بالقوه او به آگهی پاسخ داده اند همه چیز برای جولیانی گفته شد، به نظر می رسد روز دیگری باشد روغن مار مهارت فروش کفش، یک دلار دیگر.

منبع

“محصولات عالی با قیمت مناسب. از کد Rudy برای پس انداز بیشتر استفاده کنید.» وکیل شخصی سابق رئیس جمهور ترامپ توییت کرد اواخر پنجشنبه شب، همراه با یک تصویر گرافیکی میهن پرستانه که به نظر می رسد یک پست هرزنامه است که ممکن است در صفحه فیس بوک هک شده پسر عموی دور خود با چندین سبک از صندل های اسلاید از برند ملحفه و پوشاک MyPillow روبرو شوید. (جولیانی با مایک لیندل، بنیانگذار و مدیر عامل MyPillow نزدیک است، که از ادعاهای جولیانی و ترامپ در مورد تقلب در انتخابات 2020 حمایت کرد.) این صندل، به گفته گرافیکی، به طور منظم 79.98 دلار قیمت دارد، اما با کد تبلیغاتی “RUDY”، می توانید خریداری کنید. آنها فقط 49.98 دلار هستند.

جولیانی – که عمیق تر به سقوط آزاد حرفه ای و کیهانی فرو رفته است حتی در همین چند روز گذشتهبا طرح هر دو اتهام درخواست عفو رئیس جمهور در جلسات استماع کمیته مجلس نمایندگان در 6 ژانویه و یک سیلی ادعایی از یک غریبه در یک سوپرمارکت استیتن آیلند – از زمان انتشار آگهی کمی بعد از ساعت 22 شب گذشته، چندین بار توییت کرده است که احتمال هک شدن حساب توییتر او را فراتر از شک معقول می داند.