رایان رینولدز سوار اتوبوس بود

رایان رینولدز، قدیس حامی لباس‌های زیبا و معمولی، در طول روز واقعاً رشد می‌کند. ما را اشتباه نگیرید: این مرد با کت و شلوار خوب به نظر می رسد، مانند بسیاری از بازیگران فیلم های ابرقهرمانی – اما چیزی در مورد روشی وجود دارد که او پیراهن ها و شلوارهای معمولی قدیمی را شبیه به پارچه هایی می کند که می خواهید بپوشید. ، هم.

اما حتی استادان ساده باید زرادخانه خود را هر از چند گاهی به روز کنند، تا بتوانند قدرت جدیدی را وارد چرخش کنند. این را وارد کنید پیراهن لحاف صورتی و سفید از بود، که رینولدز در مسیر حضور در روز سه شنبه آن را پوشید جیمی کیمل زنده! این هفته. این یک قطعه بیانیه دلپذیر ایده‌آل است: رنگ‌ها، صورتی آب نباتی خاموش و سفید مایل به کرم، به اندازه کافی ملایم هستند تا با جریان ضرب المثل رینولدز هماهنگ شوند. پیراهن لحافی که با یونیفرم استاندارد خاکی رنگ، یک تانک سفید و تاپ‌های بلند ترکیب می‌شود، مانند ضربه‌ای از رمپ ترشی روی یک BLT کلاسیک می‌شود – فقط کافی است شما فکر کنید: «اوه، این جالب است. !» (همین امر در مورد دسته دستبندهای «پدر» با مهره های رنگین کمانی که احتمالاً توسط یکی از سه دختر خردسالش ساخته شده بود، روی مچ دست او صدق می کند.)

در اواخر، یک پیراهن لحاف Bode چیزی شبیه یک لباس دروازه برای مردان هالیوود شده است که، مانند رینولدز، معمولاً ممکن است به سمت لباس‌های زیبا و معمولی اشتباه کنند. طراح Emily Bode اوایل سال جاری نام تجاری برجسته خود را به غرب آورد و اولین بوتیک Bode را در لس آنجلس برای خوشحالی علاقه مندان محلی – و مطمئناً بسیاری از استایلیست های مشهور – افتتاح کرد که دیگر مجبور نیستند برای تهیه کالاهای خود به دفتر مرکزی این برند در منهتن پایین سفر کنند. حتی با محبوبیت بیشتر، طرح‌های نساجی محور در نظر گرفته شده توسط Bode تطبیق پذیری مشخصی را حفظ کرده‌اند: مثلاً در هری استایلز، مایکل بی جردن، یا ست روگن، آنها می توانند یک قطعه مقاومت منحصر به فرد IYKYK باشند. در جردن پیل، برت گلمن، یا اوتکارش آمبودکار، آنها می توانند کل کیت لعنتی و کابودل باشند. به علاوه، اگرچه Bode هنوز در نیویورک مستقر است، اما آن لباس‌های فولکلور مطمئناً در کالیفرنیا حس زیادی دارند.

منبع