راهنمای The Bigger Guy برای خرید یک کت و شلوار عالی

لین می‌گوید: «اگر می‌خواستم به عقب برگردم و دوباره راه‌اندازی کنم، حتماً به سراغ پیراهن، شلوار و ژاکت سفارشی می‌رفتم. مجموعه‌ای از اندازه‌گیری‌ها به من می‌داد تا سفرم را پایه‌ریزی کنم، سپس می‌توانم بر اساس آن اعداد تکمیل کنم.»

بسیاری از ما برای تولید لباس های سفارشی پول خود را کاهش نمی دهیم، اما برای سرمایه گذاری کمتر، می توانید لباس های عالی زیادی پیدا کنید. ساخته شده برای اندازه گیری گزینه ها اگر اندازه های خود را می دانید. مکان هایی مانند آتلیه مونرو به نظر می رسد سفارشی برای مشتریان بزرگ و قد بلند با قیمتی قابل مقایسه با خرده فروشان میان رده خارج از رک. اگر بتوانید به یکی از فروشگاه‌های آنها بروید، شرکت‌های ساخته‌شده بهتر نیز اندازه‌گیری‌ها و برازش‌های شما را برای شما انجام خواهند داد.

لین می‌گوید: «من این لباس را می‌پوشم چون آن را دوست دارم. من فقط از لباس ها لذت می برم. آنها چیزهایی هستند که می توانند به شما احساس خوبی نسبت به خودتان بدهند – به خصوص اگر از ساخت خود راضی نباشید.

منبع

کت و شلوار فروشی های سطح بالا و فروشگاه های تخصصی، مانند برخی از فروشگاه های زنجیره ای، اندازه های گسترده ای دارند بونوبوها اگر چیزی را که در فروشگاه‌ها نیاز دارید پیدا نمی‌کنید، بررسی مغازه‌های صرفه‌جویی می‌تواند نقطه شروع خوبی باشد. هدف این است که لباس بپوشید و در آن حرکت کنید تا ببینید چه چیزی برای شما مفید است، نه اینکه فقط با اندازه ای که فکر می کنید باید بپوشید قمار کنید و بقیه را به شانس بسپارید.

لین می‌گوید: «مطابق با اندازه‌گیری، نحوه شروع من است. من همیشه دوست داشتم آن چیزی را بپوشم که برای بقیه در دسترس بود. اما از آنجایی که اندازه ای وجود ندارد، پیدا کردن مکانی که مایل به تلاش و بازسازی آن باشد واقعا مفید بود.

محتوای اینستاگرام

ما به شما پیشنهاد نمی‌کنیم که فوراً به یک نگاه آوانگارد مت گالا بپردازید، اما توسعه سبک شخصی خود – به‌ویژه زمانی که شروع به کار می‌کنید – نباید به این معنا باشد که خودتان را فقط به اصول اولیه محدود کنید. از آنجایی که لین به عنوان معلم کار می کند (با یک Hustle جانبی ساخت بند ساعت سفارشیلباس روزمره او باید کاربردی باشد، اما لازم نیست کسل کننده باشد. پیدا کردن کت و شلواری فراتر از حد معمول که باعث می شود احساس کنید بیشتر شبیه خودتان هستید، می تواند برای اعتماد به نفس شما معجزه کند.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

کمی ریسک کنید

یکی از دلایلی که لین در لباس هایش بسیار عالی به نظر می رسد این است که آنها اغلب سفارشی هستند. او همچنین حالتی پیدا کرده است که با فریمش عالی کار می کند: شلوار کمر بلند برای افزودن طول بصری به پاهایش و کت هایی که به راحتی دکمه می زنند، هر دو بدون اینکه خیلی باریک یا خیلی بزرگ بریده شوند. بدیهی است که لباس‌های خود را سفارشی برایتان بسازید، تناسب بهتری را برای شما به ارمغان می‌آورد، اما تناسبات چاپلوس تنها به این دلیل امکان‌پذیر است که لین واقعاً اندازه‌های خود را می‌داند.

لین توضیح داد: «وقتی یک ژاکت و شلواری را پوشیدید که واقعاً مناسب است، می‌توانید آنها را به خیاط خود ببرید. شاید، در سطح بالا، حدود پنجاه دلار برای یک ژاکت و شلوار بپردازید که به درستی دوخته شود.»

ساخته شده را در نظر بگیرید

لین به یاد می آورد که اندازه خودش را در اوکانل، یک فروشگاه قدیمی در بوفالو. او می گوید: «آنها یک ژاکت کوتاه 52 داشتند. من هرگز ژاکتی در آن اندازه ندیده بودم. من حتی نمی دانستم آنها وجود دارند. در واقع امتحان کردنش و احساس تناسب آن با من یک لحظه بود.»

“[For my first bespoke item] لین می‌گوید من یک کت و شلوار مخملی مشکی خریدم که در مورد شاید بی‌فایده‌ترین چیز صحبت می‌کند. اما من از پوشیدن آن بیشتر از هر چیز دیگری در کمد لباسم لذت برده ام. من کت را برای شام با جین مشکی و کتانی مشکی منگوله می پوشم. یا با کت و شلوار یقه زغالی میزنم. و این جهنم عالی به نظر می رسد.»

هنگام خرید یک کت و شلوار جدید، اغلب به شما توصیه می شود که به رنگ سرمه ای یا خاکستری استاندارد پایبند باشید. اما سرمایه‌گذاری روی قطعاتی که پوشیدن آن‌ها سرگرم‌کننده است و روی آن‌ها احساس عالی می‌کند، در نهایت هوشمندانه‌تر از تلاش برای ساخت نوعی کمد لباس کپسولی عالی است. برای لین، این به معنای جسور بودن با اولین خریدش بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: