راز کن مارینو برای بازی در نقش یک احمق دوست داشتنی، ستاره «Party Down».

به همین ترتیب، در این فصل از مهمانی پایین– که در آن او برای یک اپیزود به صندلی کارگردانی بازگشت – مارینو تمام نیروی بدن خود را در درد رون قرار می دهد. در طول نمایش، او مشت خود را به دیوار محکم می کوبید که انگشتش از جایش جدا می شود. سپس با فشردن دست کسی، از درد بیرون می‌آید و به سرش می‌زند. بعداً در فصل، او با چنان مسمومیت غذایی شدیدی روبه‌رو می‌شود که تقریباً می‌توانید هر لحظه که روی صفحه نمایش می‌شود فشار بدنش را احساس کنید. خنده دار است.

مارینو می گوید: «من خیلی به خودم صدمه زدم. “اما این به نوعی مانند یک صدمه خوب است، مانند بعد از تمرین و روز بعد شما درد دارید. اگر احساس کنم که یک حرکت بدنی خوب انجام دادم که آسیب دیدم و روز بعد درد دارم، خوشحالم. برای من ارزشش را داشت.”

پس از پایان برنامه تلویزیونی MTV در ایالت، مارینو به لس آنجلس رفت و خود را اغلب به عنوان مرد مستقیم انتخاب کرد. سرگرم کننده بود، اما نه به اندازه زمانی که از او خواسته شد که بیاید ورونیکا مارس و شلخته ترین sleazbag را که تا به حال انجام داده اید بازی کنید. علیرغم اینکه آن نمایش بیشتر طرفداران فرقه ای داشت تا جریان اصلی، کافی بود درها و ذهن ها را باز کند و به شخصیت هایی مانند ران و نقش های او در شرق و پایین و عشق سوزان (آخری که همسرش خلق کرد، که او نیز معتقد است سزاوار عشقی است که دوستش دارند مرطوب داغ و مهمانی پایین گرفتن.

مارینو اذعان می‌کند که رون مقداری DNA را با استریتر، مدیر مشتاق یک ستاره موسیقی پاپ نوجوان به اشتراک می‌گذارد. دو نفر دیگر. او قول می‌دهد فصل سوم، که او اخیراً آن را تکمیل کرده است، “دیوانه‌کننده‌ترین و احتمالاً خنده‌دارترین” فصلی است که آنها انجام داده‌اند. استریتر که دائماً توسط خانواده موکلش نادیده گرفته می شود، فقط می خواهد به شکل پدری او را دوست داشته باشند. علیرغم نقشه های احمقانه او برای تعقیب شهرت، تقریباً به او احساس می کنید.

گاهی اوقات بازی در بازی احمق نیاز به کمی درد دارد.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: