راجر فدرر و رافائل نادال یک جلسه تمرین تماشایی مثبت داشتند

خوش آمدید به ساعت های هفته، جایی که کمیاب‌ترین، وحشی‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ساعت‌های دیده‌شده در افراد مشهور را ردیابی می‌کنیم.

راجر فدرر آخرین بازی “رقابتی” خود را روز جمعه انجام داد. اما با نگاهی به عکس‌های جلسات تمرین شکلک‌ها در اوایل هفته، طولی نکشید که فدرر حرکات جدیدی را از رقیب دیرینه‌اش رافائل نادال دریافت کرد.

با حسن نیت جان مایر

در حالی که شوهر سابق بیل گیتس است معروف به پوشیدن کاسیو زیر 50 دلارملیندا نشان داده است که از خرج کردن ثروت هنگفت خود نمی ترسد. بیشتر به این معنی است بخش بزرگی از آن را صرف امور خیریه می کند– اما همچنین هزینه (نسبتا) کوچکی برای خرید یک ساعت قدرتمند. در نمایش مایکل کورس NYFW، گیتس یک ناتیلوس طلایی زیبا پوشید. ناتیلوس مورد علاقه کلکسیونر رپ بدی دریافت کرده است به عنوان انتخاب برادران بیت کوین و نوپول، اما گیتس ثابت می کند که در واقع ساعتی است که می تواند همه افراد ثروتمند را دور هم جمع کند. چقدر دوست داشتنی.منبع

هر چند فدرر در طول جلسات تمرینی خود با نادال رویکرد خود را تغییر داد. Rog با پوشیدن هر رولکسی ظاهر نشد، بلکه یکی از هیجان‌انگیزترین نسخه‌های جدید تاج را در سال بر تن کرد: «destro» (سمت چپ) GMT-Master II. این اولین ساعتی است که رولکس صراحتاً برای چپ‌گراها ساخته است، و ترکیب رنگ سبز و مشکی (که توسط کلکسیونرها “Sprite” نامیده می‌شود) نیز برای این برند جدید است. تصادفاً، چیدمان “destro” برای یک تنیس باز عالی است: تاج پیچ در پیچ ساعت به سمت فدرال رزرو می رود و خطر فرو رفتن در مچ دست او در حین تاب خوردن را ندارد. (Audemars Piguet ساعتی را برای سرنا ویلیامز با این پیکربندی سفارشی کرد تا به او اجازه دهد آن را در حین بازی بپوشد.) در هر صورت، GMT جدید شریک مناسبی برای آخرین رقص فدرر بود.

گاتهام

دیود SA – دنیس هایون

دیدن ساعت روی مچ نادال تعجب آور نبود. این مرد اسپانیایی همیشه یکی از تیک تیک های خود را می پوشد که با همکاری ریچارد میل، سازنده ساعت های اسپرت فوق العاده قدرتمند ساخته شده است. اخیراً، نادال از نظر مذهبی RM 27-04 را پوشیده است که جدیدترین لباسی است که از شراکت او با این برند بیرون آمده است. این ساعت دارای یک کابل فولادی منفرد است که با رزوه و ضربدری از روی بدنه آن برای تقلید راکت تنیس قرار گرفته است.

روز رولکس دریک

بلوط رویال اودمارس پیگت اد شیران

همانطور که او در اینستاگرام نوشت، اپل واچ معمولاً فنجان چای جان مایر به عنوان یک جمع کننده مکانیکی ساعت نیست. چه چیزی او را جلب کرد؟ اپل واچ اولترا که همه کار را انجام می‌دهد دارای ویژگی‌هایی مانند آژیر خطر 86 دسی‌بل و GPS نقطه‌ای است که مسیرهای پیاده‌روی کاربر را ردیابی می‌کند. این یک برد-برد است: مایر قطعه دیگری را به مجموعه خیره کننده خود اضافه می کند و اپل مهم ترین علامت مشترک را در دنیای ساعت دریافت می کند.

اپل واچ اولترا جان مایر

در نسخه این هفته ساعت‌های هفته، تنها افرادی که دارای ضربه سنگین هستند از ساعت‌های سنگین استفاده می‌کنند. شروع این مهمانی دریک در یک نسخه بسیار یخی از Day-Date است. ساعت روز به عنوان ساعت «رئیس‌جمهور» شناخته می‌شود و اغلب با لباس‌هایی مناسب برای دفتر بیضی شکل ظاهر می‌شود: ظریف، ظریف، دکمه‌دار. این همان چیزی است که نسخه Drake را بسیار سرگرم کننده می کند—زیبایی را برای طوفان الماس و یاقوت کبود از پنجره بیرون می اندازد.

پتک فیلیپ ناتیلوس ملیندا گیتس

راجر فدرر از سوئیس (R) و رافائل نادال از اسپانیا در یک جلسه تمرینی قبل از جام لیور 2022 در O2 Arena لندن در 22 سپتامبر 2022 استراحت می کنند. – محدود به استفاده از تحریریه (عکس توسط Glyn KIRK / AFPRICTED) / REST برای استفاده در تحریریه (عکس توسط GLYN KIRK/AFP از طریق Getty Images)گلین کرک/گتی ایماژ

می‌دانید که هفته خوبی از نظر ساعت‌ها است که کلکسیونر برجسته Ed Sheeran و خط تولید تازه‌اش رویال اوک تنها در جایگاه سوم قرار دارند. این ساعت پاپا اسمورف تنها در اوایل این هفته به طور رسمی معرفی شد (پس از لو رفتن در اواخر ماه اوت)، بنابراین شیرن واقعاً خودنمایی می کند. ساعت جدید آزمایش‌های سرگرم‌کننده AP را در زمینه سرامیک بیشتر می‌کند – این برند رویال اوک را در آن تولید می‌کند تمام سفید و تمام سیاه– با استفاده از مواد برای درآوردن این ساعت با رنگ زغال اخته. این ساعت همه جعبه‌ها را بررسی می‌کند: جنس سرامیکی ناهموار و ضد خش است، تقویم همیشگی نشان‌دهنده تغییرات فنی ضعیف است و سایه آبی تمام لذت را به ارمغان می‌آورد.

پیر سو

با حسن نیت جان مایر

سمیر حسین/ گتی ایماژ

چیزی که رقابت فدرر و نادال را خاص می کرد این بود که به نظر می رسید آنها در همه چیز متضاد قطبی هستند: سبک بازی، شخصیت، دستی. ساعت‌ها نقطه دیگری بود که در آن تفاوت داشتند. در جایی که نادال آر ام های خود را در زمین تکان می دهد، فدرر هرگز در حین بازی ساعت نبست. او با روال مراسم بعد از مسابقه و قبل از قهرمانی راحت تر بود و وسایلش را جمع می کرد و رولکس انتخابی اش را از کیفش بیرون می آورد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: