راجر فدرر رولکس جدید دیگری را در ویمبلدون به نمایش گذاشت

فدرر که از سال 2006 سفیر جهانی رولکس بوده است، مانند مجموعه رولکس‌های خود در زمین بی‌رقیب باقی می‌ماند. Sky Dweller که اولین نمایش خود را در سال 2012 انجام داد، یک محصول نسبتاً جدید به کاتالوگ رولکس است. با این حال، Crown همچنان با آن سرهم بندی می کند و آن را به کمال نزدیک تر می کند، همانطور که این برند عادت دارد انجام دهد. این نسخه از ساعت چند ماه پیش در ماه مارس در Watches & Wonders معرفی شد.

مایکل ریگان/گتی ایماژ

دیوید ام. بنت

بلگاری سرپنتی فیبی والر-بریج

Visionhaus/Getty Images

این یک لحظه پرنعمت حیاتی است! این است فلی بگ بهترین، فیبی والر-بریج، برای تبلیغ فیلم جدیدش ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت سرپنتی توبوگاز مارپیچی را پوشیده است. به نظر می رسد ساعت مورد علاقه او باشد: او همچنین آن را هنگام نشستن برای ساعت می پوشید نیویورک تایمز این هفته (نکته کلاه دیم قطعه). عنوان فیلم او پیشگویانه به نظر می رسد: قرار بود والر-بریج همین صفحه را بپوشد، با قاب مستطیلی غیر معمول تر و صفحه مات مشکی، به سبک معمولی غیرمتعارف خود. بند بسته بندی متمایز ساعت حرکت مار را منعکس می کند و والر-بریج با طلای 18 عیار عرضه می شود. از خوشحالی هیس می کنیم.

عقاب شوپارد آلپاین جنیفر آنیستون

هنوز هفته اول ویمبلدون باقی مانده است، اما دونا وکیچ، بازیکن کروات، ممکن است قبلاً این مسابقات را برده باشد – حداقل تا آنجا که به ساعت مربوط می شود. دیدن یک FP Journe Elegante به این زیبایی – با یک جعبه سبز زیتونی، 38 الماس براق و یک بند لاستیکی صورتی متضاد – در غرفه ها ارزش خبری بود، اما Vekić در واقع در زمین بازی کرد در حالی که آن را پوشیده است. بازی، مجموعه، مسابقه.

منبع

FP Journe Elegante از Donna Vekić

تیم کلیتون – کوربیس/گتی ایماژ

تودور بلک بی 58 اثر دیوید بکهام

آیا دیوید بکهام تقریباً به اندازه گلی که زده است صاحب ساعت است؟ به نظر می رسد. MVP واقعی کلکسیون این هافبک بازنشسته Tudor Black Bay 58 است که او این هفته در رویال باکس در ویمبلدون آن را پوشید. بکهام با صفحه‌ای به سبزی چمن در مرکز کورت و یک جعبه طلای زرد 18 عیار بر این موقعیت مسلط شد. بکهام دوست این برند است، اما با وجود دسترسی بی نظیر به کاتالوگ تودور، به نظر می رسد که او همیشه به خلیج سیاه باز می گردد.

راجر فدرر این هفته به ویمبلدون بازگشت – مکانی محتمل برای او. اما به جای اینکه جایگاه همیشگی اش را بگیرد بر زمین مرکز، اسطوره تنیس بازنشسته روز خود را در سکوها گذراند. فدرال رزرو همچنان با تشویق ایستاده در سطح کن به هنگام ورود به رویال باکس برای نشستن در کنار شاهزاده خانم ولز، تشویق شد. اما طرفداران فقط به خاطر احترام به حرفه‌ای که ارزش بز را دارد کف نمی‌زدند. ما به جامی که ارزش بز را دارد نیز چشم دوخته بودیم، که کاملاً جدید بود Rolex Oyster Perpetual Sky Dweller.

طرفداران از نمایش صبحگاهی، شادی کردن. فصل سوم سپتامبر امسال روی پرده‌ها بازخواهد گشت و داستان‌های اضطراب‌آور مربوط به سن‌گرایی، جنسیت‌گرایی و رفتار نادرست در رسانه‌ها را به همراه خواهد داشت. سرگرم کننده. الکس لوی از جنیفر آنیستون قرار است صبح ها را با یک عقاب Chopard Alpine Eagle بر روی مچ خود روشن کند. در سال 2023، استادان پروپاقرص در راس بازی خود قرار دارند – به چیزی بیشتر نگاه نکنید جانشینی در فصل پایانی آن انجام شد. آنیسون با پوشیدن شوپارد کاملاً عالی است: یک دیوا در سطح لوی سزاوار ساعت و مارکی است که برای فرش قرمز طراحی شده باشد.

Sky Dweller را به عنوان نسخه لوکس GMT رولکس در نظر بگیرید، بسیار شبیه به مقایسه Yacht-Master با Submariner. هر دو GMT و Sky Dweller دو منطقه زمانی را دنبال می کنند، اما آنها این کار را به روش های بسیار متفاوت انجام می دهند. در حالی که GMT از یک عقربه اضافی استفاده می کند، Sky Dweller دارای یک چرخ 24 ساعته در مرکز است که به آرامی در طول روز می چرخد. رنسانس طیف Sky-Dweller رنگ‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد، از طلای سیاه و سفید، سبز نعنایی و سفید Rolesor تا انتخاب فدرر: یک رنگ سبز آبی-سبز زیبا منحصراً از طلای 18 عیار Everose بر روی یک دستبند Oyster. فدرر ممکن است از تنیس بازنشسته شود، اما او هنوز در صدر بازی تماشایی خود قرار دارد.

استیون پاستون – PA Images/Getty Images

ما قبلاً فدرر را دیده‌ایم که به او سپرده شده است تا ساعت‌های جدید رولکس را به نمایش بگذارد. او اولین کسی در جهان بود که 1908 جدید را در مراسم مت گالا امسال به صورت عمومی پوشید، و در ماه مه، دیتونا را که تازه ساخته شده بود، به تن کرد. اکنون، او یکی از اولین کسانی است که ساکن آسمان جدید را برای یک چرخش بیرون آورده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: