رابرت پتینسون یک دامن برای نمایش دیور بیرون آورد

که این موضوع را کاملاً روشن می‌کند: پاتینسون در دامن آن‌قدرها هم جالب نیست.

دیوید ام. بنت / گتی ایماژ

در حال حاضر، در حالی که این ممکن است اولین باری باشد که او دامن می‌پوشد، پتینسون اولین مرد مشهوری نیست که با لباس‌های درخشانی که از لحاظ تاریخی با لباس‌های زنانه مرتبط است، کنار می‌آید. کرت کوبین در دهه 90 در آن حضور داشت و وین دیزل یک دامن چرمی برای جوایز موسیقی MTV اروپا در ادینبورگ در سال 2003 به تن کرد (آن را در گوگل جستجو کنید!). و به نظر می رسد به طور فزاینده ای واضح است که ما وارد دوره جدیدی برای دامن دودی شده ایم. پیت دیویدسون یکی از آن افراد است که در مت گالا شرکت می کند. A$AP Rocky خود را از Givenchy می گیرد. اسکار آیزاک مدافع شماره تام براون چین‌دار است، در حالی که کید کودی وقتی با دامن ابریشمی مشکی به گالری شهر نیویورک آمد، در توییتر صحبت کرد.

این داستان در ابتدا ادامه داشت GQ بریتانیا با عنوان “راب پتینسون، در دامن، هیچ لعنتی نمی کند”منبع

حالا ستاره بریتانیایی همه چیز را به سطح دیگری رسانده است. او با حضور در نمایشگاه دیور در پاریس (او سفیر این برند است) نگاه سردبیران مد، TikTokers و خرج‌کننده‌های منطقه شانزدهم را به‌طور یکسان با لباس‌های پشمی قهوه‌ای شکلاتی و دامن آبی تویدی ربود. یا، اوه، شورت و جلوی دامن (به آن می‌گوییم اسکرت؟). این یکی از جسورانه‌ترین لباس‌هایی بود که او تا به امروز پوشیده است – در مورد پتینسون ادعای کوچکی نیست.

رابرت پتینسون بسیار ماجراجو است. برای آخرین اجراهای عمومی او برای تبلیغ بتمناو کت‌های بزرگی را پوشاند که بدنه‌اش را به سبک شوالیه تاریکی پوشانده بود، و حتی برای شورت باربری XXL کیف درست کرد. (شما می توانید بگویید که ماجراها با جلد GQ او در مارس 2022 آغاز شد که شامل تغییر رنگ و گریل کامل بود.)

اکنون دامن با مردان بسیار بیشتری صحبت می کند، و به روش هایی که تقریباً – طراوت – به نظر می رسد. به عنوان مثال، نمایش های پاییز/زمستان 2023 مردانه را در نظر بگیرید که در حال حاضر در اروپا برگزار می شود. دامن ها نخ در حال اجرا هستند. مارتین رز هنگامی که به عنوان مهمان، Pitti Uomo را با مجموعه ای از کت واک مملو از مردانی با دامن های جین و بلندی روی زمین به نمایش گذاشت، چرخ ها را به حرکت درآورد. چارلز جفری لاوربوی، طراح بریتانیایی، مدل‌های مرد را برای راه رفتن با لباس‌های تارتان و دامن‌های نمدی می‌فرستاد. Etro دامن‌های بلند تارتان را با پیراهن‌های راگبی بزرگ نشان داد، در حالی که در Gucci (که از سال 2015 دامن‌ها و لباس‌های مجلسی مردانه را عرضه می‌کرد) دامن‌های دوشاخه با پیراهن‌های پولو پوشیده می‌شدند. و در واقع، دامن پتینسون کپی کربنی از یکی از تکه هایی است که در کت واک دیور دیده می شود – کیم جونز بیش از ده مدل خود را در کت واک به پایین فرستاده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: