دیو باوتیستا از رویای بازی با بن دست می کشد

باتیستا چندین سال پیش شروع به لابی گری برای بازی در نقش Bane کرد و به a پنل Justice Con در سال 2021 در مورد میزانی که او حاضر بود برای تلاش و تضمین نقش برود. (سابقه ای وجود دارد که کشتی گیرانی در نقش Bane بازی کنند، زمانی که رابرت سوئنسون فقید این شخصیت را در سال 1997 بازی کرد. بتمن و رابین.) باتیستا در سال 2021 گفت: «من می‌خواهم آنقدر نقش Bane را بازی کنم که به برادران وارنر رفتم، با آنها قرار ملاقات گذاشتم، قرار ملاقاتی با DC داشتم، از در رفتم و گفتم: «می‌خواهم نقش Bane را بازی کنم». کمی شبیه به “وای، ما حتی از Bane هم انتخاب نمی کنیم.” من اینطور فکر می کردم که “برام مهم نیست، دارم او را بازی می کنم.”

فکر نمی‌کنم در این مرحله از حرفه‌ام دیگر بتوانم عدالت را برای بانه اجرا کنم. فقط نمی‌دانم می‌توانم از پس بخش فیزیکی آن بر بیایم یا نه، و فکر نمی‌کنم عمر طولانی برای برنامه‌ریزی برای فیلم‌ها داشته باشم.” “بنابراین، من فقط نمی دانم که آیا من آن مرد خواهم بود.”

اما در او خودی این بازیگر 54 ساله در مصاحبه، احساس قوی خودآگاهی نشان داد و توضیح داد که دی سی باید خود را “برای 15 سال آینده” راه اندازی کند، و علیرغم عشقی که به این شخصیت دارد، او کار درستی نخواهد بود. انتخاب بازیگران در سال 2023.

به منظور ساختن هیکل بزرگی که برای بازی با بن لازم است، تام هاردی یک هنگ سختگیر ایجاد کرد که باعث شد او برای این نقش 30 پوند عضله اضافه کند. از سوی دیگر، دیو باتیستا احتمالاً می‌تواند مستقیماً روی مجموعه برود و آماده رفتن باشد.

این کشتی گیر تبدیل به ستاره هالیوود شد گفت خودی اخیراً در مورد تمایل خود برای بازی در نقش شخصیت شرور کلاسیک بتمن، اعتراف کرد که با ورود جیمز گان برای هدایت دنیای فیلم DC، درهای این امکان به طور قطع بسته شده است. (گان در اکتبر 2022 توسط DC استخدام شد تا دنیای ابرقهرمانی خود را رهبری کند و قبلاً وضعیت موجود استودیو را متزلزل کرده است.) “من در مورد آن با جیمز صحبت هایی داشته ام اما فکر می کنم جهتی که او به آن متمایل شده است و به طور کامل کل جهان را دوباره راه اندازی می کند. باتیستا گفت، او از صفر شروع می‌کند و جوان‌تر و تازه‌تر شروع می‌کند و فکر می‌کنم شما باید این کار را انجام دهید.

گان آماده است تا تغییرات مهمی را در DCEU ایجاد کند، از جمله عدم بازگرداندن هنری کاویل به عنوان سوپرمن. با این حال، برای باوتیستا احساس بدی نداشته باشید، کسی که در سال گذشته در سینمای پرباری از جمله نقشی برجسته در پیاز شیشه ای، که قرار است تا سال 2023 ادامه یابد تلماسه: قسمت دوم و Guardians of the Galaxy Vol. 3، و همچنین مهیج آخرالزمان نگران کننده ام. نایت شیامالان، در کابین ضربه بزنید.منبع