دیدگاه Wizkid از بالا

یاد گرفتم فراز و نشیب ها را بپذیرم، لحظات شادی و غم و اندوه را به طور مساوی زندگی کنم زیرا همه اینها بخشی از زندگی است. این یین و یانگ است.

من همیشه از عنوان شروع می کنم. وقتی می‌دانم می‌خواهم اسم آلبوم را چه بگذارم و چه بگویم، شروع به ساخت موسیقی می‌کنم. و بیشتر اوقات که دارم روی یک آلبوم کار می کنم، لحظه ای وجود دارد که آن را رها می کنم. یه لحظه ترکش میکنم مهمترین چیز این است که قصد داشته باشید. برای ساخته شده در لاگوس به عنوان مثال، من می خواستم مردم بدانند من از کجا آمده ام و کی هستم. با عشق بیشتر، منیت کمتر، من می خواهم پیامی از عشق را به اشتراک بگذارم که مردم را به ارتعاش در می آورد. عشق باید بزرگترین دین دنیا باشد. من معتقدم که ما می توانیم واقعاً عشق بورزیم. پس پیام من این است که یکدیگر را دوست داشته باشید و مراقب همسایه خود باشید.منبع یکی دو بار این اتفاق افتاده است، اما من نمی خواهم آنها را مجبور کنم. چه بعدا بخواهند موسیقی بسازند چه نکنند، من همیشه از آنها حمایت خواهم کرد.

از لحاظ هنری، من یاد گرفته ام که با خودم صبورتر باشم، اما واقعاً تغییری نکرده است.

دو سال طول کشید تا آن را تمام کنید. در طول این فرآیند در مورد خود چه آموختید؟

آیا روند شما نسبت به آلبوم های قبلی تغییر کرده است؟

من کمی هوشیارتر شده ام و هر بار که روی آهنگ یا آلبومی کار می کنم، غرض ورزی بیشتری دارم زیرا می دانم که بچه هایم به موسیقی من گوش خواهند داد. بنابراین، می‌خواهم مطمئن شوم که همیشه آهنگ‌های الهام‌بخشی دارم که می‌تواند آنها را عمیقاً تحت تأثیر قرار دهد.

از من، اما این بیش از همه یک گفتگو با بقیه جهان است. من احساس می کنم در حال حاضر به عشق زیادی برای حرکت به جلو نیاز داریم. از طریق این پیام است که قصد دارم شادی خود را با مردم به اشتراک بگذارم.

بله تا حدودی پسرم آهنگ های مرا در خانه می خواند… همه فرزندانم موسیقی من را دوست دارند و این برای من یک نعمت است. این بزرگترین نعمتی است که وجود دارد.

ژاکت، شلوار و تی شرت از Balmain. کفش، مال خودش.

یعنی الان برای بچه هایت موسیقی می سازی؟

اولین قدم زمانی که شروع به کار روی یک آلبوم جدید می کنید چیست؟

بیایید در مورد آخرین آلبوم شما صحبت کنیم: عشق بیشتر، منیت کمتر. عنوان از کجا آمده است؟

آیا آنها را به استودیو می برید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: