دونا کلسه، مادر سوپر بول، داستان پشت سر نیمه عقاب‌هایش، نیمه چیفز جرسی را به ما می‌گوید

دونا کلچه: عالیه! منظورم این است که چگونه به عنوان یک مادر بهتر می شود؟ بنابراین من عملکرد فوق العاده ای دارم. همه چیز بسیار سورئال است.

ایگلز در کانزاس سیتی بازی می کرد. اولین بازی که چیفز و ایگلز انجام دادند، تراویس یک تازه کار بود. او جراحی میکرو شکستگی داشت، بنابراین در آن بازی در سکوها بود اما بازی نکرد. سپس، چهار سال بعد، Chiefs ایگلز را بازی کردند و در Arrowhead بود. و پس از آن چهار سال دیگر وجود داشت – آنها اغلب با یکدیگر بازی نمی کنند. اما این همان جایی بود که من پیراهن واقعی ام را در اولین بازی زمانی که آنها واقعاً در زمین بودند، گرفتم. فوقالعاده بود.منبع

آیا می‌توانی مرا به لحظه‌ای برگردانی که فهمیدی قرار است اولین مادری باشی که دو پسر با هم در سوپر باول بازی کنند؟

روز یکشنبه، دونا کلسه تاریخ ورزش را ثبت خواهد کرد – به عنوان اولین مادری که دو پسر دارد که در سوپر باول با یکدیگر بازی می کنند. پسر بزرگتر او، جیسون کلسه 35 ساله، در مرکز فیلادلفیا ایگلز بازی می کند. کوچکتر او، تراویس کلسه 33 ساله، برای کانزاس سیتی چیفز سخت است. هر دو به خوبی در او نشان داده شده اند پیراهن اسپلیت سفارشی ایگلز چیفز.

من می خواهم در مورد شما بیشتر بدانم پیراهن سفارشی معروف، اما من همچنین عاشق این ژاکتی هستم که در حال حاضر می پوشید.

پیراهنی که من در حال حاضر به تن ندارم – بسته بندی شده و آماده برای رفتن به بازی است. اما این ژاکتی است که Passion For Ezra با هم پوشانده است. Eagles در یک آستین و Chiefs در آستین دیگر. و سپس در پشت – نمی‌دانم می‌توانید ببینید یا نه – نام‌ها و سپس دو نشان‌های Chiefs و Eagles. پس این واقعا سرگرم کننده است، این ژاکت جین. من واقعا آن را دوست دارم.

GQ: دونا، با این همه توجه جدید چه احساسی داری؟

در مورد پیراهن چطور، آیا طراحی آن توسط همان شخص انجام شده است؟

از زمانی که اخباری مبنی بر رویارویی جیسون و تراویس در این بازی بزرگ منتشر شد، دونا به خودی خود به یک سلبریتی تبدیل شد. بنابراین GQ در حالی که او یک ژاکت جین سفارشی جدید پوشیده بود – البته نیمه ایگلز و نیمه چیف، با مادر آن ساعت در زوم تماس گرفت.

من حتی به آن فکر هم نمی کردم. من بیشتر به این فکر می کردم که آیا پسرانم همدیگر را بازی می کنند؟ چندین برادر در NFL وجود دارند. زوجی در سوپر بول حضور داشته اند که در مقابل یکدیگر مربی بوده اند. و برادرانی بوده اند که با هم در یک تیم بازی کرده اند. اما هرگز دو برادر نبوده اند که مقابل هم بازی کرده باشند. راستش را بگویم فکر نمی‌کردم این اتفاق بیفتد تا اینکه چیف‌ها به دروازه زمین ضربه زدند. بنابراین لمس و رفتن به آنجا بود.

فردی در کلیولند بود که پیراهن را دوخت. بنابراین یک شانه وجود دارد که Eagles است، یک شانه Chiefs، جلوی Chiefs و Eagles در پشت است. آنها اعداد یکسانی ندارند، بنابراین انجام این کار ساده تر است.

ایده شما بود؟

میدونی من نبودم این پسر کوچکتر من تراویس بود. او می خواست یکی را بگیرد، بنابراین من می توانستم نماینده هر دو باشم. او می دانست که به هیچ وجه نمی توانم فقط یک پیراهن بپوشم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: