دونالد گلاور بدون پیراهن، شورت کوچک و مشکلی ندارد

شورت اسپلیت 3 اینچی بروکس شرپا

منبع

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏ شلوارک‏، ‏‏پوشاک‏‏ و ‏لباس زیر

در اواخر، گلاور (که نمایش برجسته FX، آتلانتا، قسمت های پایانی خود را در سپتامبر پخش خواهد کرد) در شهر نیویورک فیلمبرداری شده است اقا و خانم اسمیت، یک راه‌اندازی مجدد از مجموعه آمازون از فیلم اکشن لاستیک سال 2005 است که بیشتر به دلیل آغاز زندگی واقعی عاشقانه بین بازیگران آن براد پیت و آنجلینا جولی شناخته می‌شود. در این سریال، گلوور مقابل هم بازی می کند PEN15مایا ارسکین (که جایگزین شد فلی بگفیبی والر-بریج در نقش خانم اسمیت اوایل سال جاری) با پل دانو، جان تورتورو و من ممکن است شما را نابود کندمایکلا کوئل، گروه بازیگران مولف سریال را تکمیل می کند.

در حالی که ما منتظر هستیم تا هر دوی این پروژه‌های بزرگ به نمایش درآیند، ظاهر بی‌هوشی Glover برای دویدن (یا پیاده‌روی) ما برای مدت باقی‌مانده تابستان الهام‌بخش خواهد بود. سبک خود را در هر اینچ مربع به حداکثر برسانید. (و در حالی که این کلاه نیکلاس دیلی با رنگ طلایی گلاور به فروش رسیده است، شاید ما این جایگزین رنگارنگ دوست داشتنی را پیشنهاد کنیم؟)

اگر شما نیز مانند دونالد گلاور، این آخر هفته برای دویدن بیرون رفتید، به شما تبریک می‌گوییم. صرف نظر از اینکه شاخص گرمای محلی شما به سطح توصیه‌ای رسیده باشد یا نه، ورزش همیشه یک دستاورد چشمگیر است.

گفتنی است، یک گلاور بدون پیراهن روز یکشنبه در اطراف منهتن منهتن بود، روزی که بسیار زیاد بود مثل تابستان بود، پوشیدن لباس کمتری که دمای متوسط ​​تا بالای 90 درجه فارنهایت لازم است. با این حال، او به نوعی با ظاهر خود در حال حرکت مطابقت داشت – شامل یک جفت شورت دویدن بروکس با حداقل پوشش، کفش‌های کتانی Saucony و کلاه سطلی زرد مورد علاقه‌اش توسط این طراح بریتانیایی. نیکلاس دیلی– به گلوله آتشین درخشان که خورشید است، که لمس خوبی بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: