دوستان مایکل بی جردن در مورد کمپین جدید لباس زیر Calvin Klein او را سخت گذاشتند

از مرت و مارکوس برای کالوین کلاین

“البته، همه در مورد آنها به من ضربه زدند. بچه های من، آنها بد حرف می زنند.» جردن همچنان می خندد. «این احتمالاً اکسپوزترین عکس‌هایی است که تا به حال در حرفه‌ام داشته‌ام…[so it’s] a catch 22. البته، این عالی است و همه چیزهای جالب، اما پسربچه‌های شما، آنها نمی‌خواهند آن چیزها را در جدول زمانی خود ببینند. آنها شوخی های خود را دارند: “دختر من دارد این چیزها را تماشا می کند. آرام باش.» او به شوخی گفت بر روی کرید III فرش قرمز در مورد اینکه وقتی عکس ها آنلاین شد باید به مادرش گوشزد کند.

او اعتراف می‌کند: «من همه مردم را بی‌تفاوت کرده‌ام. “من برای مدت کمی تمام شده ام. من فقط قرار است به جایی بروم که مجبور نباشم زیاد صحبت کنم و بتوانم در افکار خودم باشم.» جایی، احتمالاً، جایی که او می‌تواند با شلوار بوکس خود بنشیند بدون اینکه کسی نگاه کند.منبع

او افزود که، در حالی که او البته به نقطه نمادین مارک والبرگ در سال 1992 CK نگاه می کند، هیجان زده است که جایگاه خود را در جهان گسترده تر کالوین کلین پیدا کند. او می‌گوید: «این کاری بود که مدتی بود می‌خواستم انجام دهم. شما به تاریخ نگاه می کنید، به تبلیغات نگاه می کنید. کالوین یکی از نمادین‌ترین تبلیغات کمپین بیلبورد را داشت… پس می‌توانست یک فرد رنگین پوست داشته باشد، می‌دانی چه می‌گویم؟ [With] تمام ستارگان دیگری که کالوین در طول سال ها ساخته است. احساس خوبی داشتم که به این شکل سکان هدایت را به دست گرفتم.” کمپین کامل بهاره کالوین کلاین، که شعار برند-“کالوین ها یا هیچ چیز” را به همراه دارد – و سفیران دیگری مانند کندال جنر، جنی بلک پینک، FKA Twigs، و آرون تیلور جانسون را در بر می گیرد، امروز پخش می شود.

با پایان یافتن فیلم و فصل جوایز، جردن امیدوار است که فرصتی برای دیدن بیلبورد CK خود در یکی از دو مکان نمادین آن – در خیابان هیوستون در شهر نیویورک و بلوار La Cienega در لس آنجلس – پیدا کند و سپس در حالت ایده آل، یک تعطیلات خوب و آرامش بخش، در جایی “آرامش، بدون مردم” داشته باشید.