دواین وید این روزها به وضوح توپ می پوشد و لباس می پوشد

جیسون بولدن، استایلیست وید، می‌گوید: هدف این بود که «به شیوه لباس پوشیدن تیم بازی کنیم». GQ از طریق اینستاگرام “اما ما چیزها را نازک کردیم، اما همچنان کت/کت های راحت را به همه ظاهر اضافه کردیم.” جایی بین اواسط دهه 90 و 2010، و کت و شلوارهای گشاد کلاسیک و پالت‌های رنگی همسان که در دهه 90 وجود داشت، به گذشته بازگشت. ناگهان وید و همتایانش با ژاکت‌ها و کت‌های بلند و کراوات‌های ضخیم، به رنگ آبی سرمه‌ای و توید و چرم، سیلوئت‌های کمی متناسب‌تر را تکان دادند.

دواین وید در سال 2008، در پرتره رسمی خود از ستاره های NBA.جنیفر پوتیزر/گتی ایماژ

در هفته گذشته، وید و همسر بسیار شیک خود، گابریل یونیون، برای تبلیغ حضور وید در مستند جدید نتفلیکس، در نیویورک سیتی در مطبوعات بودند. Redeem Team. در مرحله اول، او برای یک بازیکن فعلی NBA در یک لباس گرم بوده است: در یک روز، او یک سنگر چرمی پرادا با شانه های غول پیکر پوشید. و یک کت Zegna ادویه کدو تنبل و شلوار همسان. روز بعد، او از یک ست باری شلخته و کفش‌های کتانی شیک Cass x Prada، به یک کت و شلوار فوق‌العاده زیبا با یک چوکر طلایی Wempe Jewelers و چند کفش کتانی هماهنگ رفت. همه اینها برای لباس مردانه در سال 2022 بسیار عالی به نظر می رسد – اما همانطور که مشخص است، نحوه لباس پوشیدن وید به تیم او در سال 2008 (موضوع مستند نتفلیکس) اشاره می کند و تا چه حد لباس مردانه از آن زمان پیش رفته است.

امروزه، سبک NBA – و به طور کلی لباس مردانه – جایی در وسط قرار گرفته است. مد آنقدر با بسکتبال حرفه ای گره خورده است که اساساً اکنون همه چیز پیش می رود. اگر یک بازیکن قبلاً به پوشیدن یک لباس اصلی یک سس خاص فکر می کرد، به یک عنصر رایج تبدیل شده است.منبع

دواین وید در یک لحظه خاص در سبک NBA ظاهر شد: همان آغاز. او گفت: «دوره ای که من وارد آن شدم، دوران لباس های گشاد بزرگ بود کتاب مد CR در سال 2017. “آلن آیورسون بت نسل من بود و شبیه یک رپر به نظر می رسید، بنابراین همه بازیکنان جوان به لیگ آمدند و سعی کردند مانند او لباس بپوشند.” وید در سال 2003 وارد لیگ شد، به این معنی که او یکی از اولین بازیکنانی بود که با معرفی کد لباس NBA در سال 2005 درگیر شد – تلاشی برای جلوگیری از ابراز وجود که بازیکنان با ورود واقعاً، واقعاً به مد، به آن پاسخ دادند. وید همیشه یک مرد شیک بود – حتی اخیراً یک چهره پیشگام در جنبش بدون پیراهن – اما اخیراً چیز کمی جدید و متفاوت انجام داده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: