دواین جانسون می گوید بلک آدام در نهایت با سوپرمن مبارزه خواهد کرد

با توجه به منابع کمیک بوک، بلک آدام و سوپرمن چندین بار در کمیک دعوا کرده اند، بیگانه خیرخواه Kal-El را در برابر جنگجوی مصری چند صد ساله به نام Teth-Adam قرار می دهد. در دنیای فیلم، بیانیه جانسون سؤالات بزرگتری را دوباره مطرح می کند، زیرا ابهاماتی در مورد آن وجود دارد. آیا هنری کاویل به عنوان مرد فولادی بازخواهد گشت. در اوایل سال 2021، برادران وارنر برنامه‌های خود را برای تا-نهیسی کوتس برای نوشتن فیلمنامه جدیدی از سوپرمن اعلام کرد که احتمالاً اولین بازیگر سیاه‌پوست این نقش را با کارگردانی سیاه‌پوست نشان می‌دهد. مطابق هالیوود ریپورتر. اما از آن زمان تا کنون تحرکات کمی وجود داشته است، و نظرات جانسون باعث شده استودیو بتواند نقش را مجدداً راه اندازی کند یا کاویل را به بازی بازگرداند. (شخصیت بلک آدام نیز ارتباط نزدیکی با Shazam دارد، و در حالی که این دو ممکن است در آینده در کنار یکدیگر یا علیه یکدیگر مبارزه کنند، اما بعید است در فیلم امسال اتفاق بیفتد.)

از زمانی که نسخه سینمایی دواین جانسون از فیلم بلک آدام از دی سی کامیکس معرفی شد، طرفداران در مورد اینکه چگونه این شخصیت (یک ابرشرور کلاسیک که اکنون به عنوان ضدقهرمان جانسون دوباره اختراع شده است) در درازمدت در DCU بزرگتر قرار می گیرد، حدس و گمان می زنند. این هفته جانسون همه را با این خبر مبهوت کرد که بلک آدام فقط با دیگر ابرقهرمانان دی سی ملاقات نمی کند: او مستقیماً به اوج می رسد. در طول مصاحبه برای آدم سیاه، که قرار است در 21 اکتبر منتشر شود یکی از خبرنگاران CinemaBlend از جانسون پرسید اگر شخصیت او هرگز روی پرده با سوپرمن مبارزه می کرد، جانسون با یک بیانیه شگفت آور صریح پاسخ داد: «مطمئنا. تمام هدف این است، مرد.»

در یک هالیوود ریپورتر مشخصات از ژوئیه 2021، جانسون گفت که بلک آدام یکی از سخت ترین نقش های او بود و آنچه را که این شخصیت را از همتایان قدرتمندش متمایز می کند، گسترش داد. “بر اساس یک کد اخلاقی در دنیای ابرقهرمانان، آنها افراد بد را نمی کشند، اما بلک آدام این کار را می کند. عناصر زیادی از این دست وجود داشت که باعث شد احساس کنم اینجا یک فرصت واقعی است.» احساس می‌کردم تمام کارهایی که در گذشته از نظر حرفه‌ام انجام داده‌ام، همه فیلم‌هایی که در طول دهه‌ها انجام داده‌ام، حتی آن‌هایی که خوب عمل نکرده‌اند، همگی به این نقش خاص منجر شده‌اند.» جانسون همچنین توضیح داد که آدام دارای قدرت هایی مشابه سوپرمن است. و بخشی از نکته شخصیت نشان دادن این است که چگونه داشتن مواهب و توانایی های اخروی می تواند کسی را فاسد کند.

بر اساس THR داستان، جانسون از سال 2008 علاقه مند به ایفای نقش بلک آدام بوده و زمانی برای بازی در نقش اصلی در نظر گرفته شده بود. شازم!، که او در آن بازی نکرد اما تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده داشت. فیلمی که بلک آدام را در حال مبارزه با سوپرمن به تصویر می‌کشد احتمالاً تا چندین سال حتی تولید آن آغاز نمی‌شود، اما محصول نهایی هر چه به نظر می‌رسد، تقریباً مطمئناً بهتر از Batman v Superman: Dawn of Justice خواهد بود.منبع

جانسون پیشنهاد کرد که علاقه مندان به کمیک ها سال هاست که خواهان این رقابت هستند و فاز بعدی DCU درباره «گوش دادن به حرف های طرفداران» است. و تمام تلاشمان را می کنیم تا به هواداران آنچه می خواهند بدهیم. و شاید، زمانی در مسیر – و من این را در کشتی حرفه‌ای پشت سر گذاشتم – همیشه نمی‌توانید آنچه را که می‌خواهید به آنها بدهید. اما شما همیشه می دانید که ما گوش می دهیم. و در این مورد، با آنچه من و شما در مورد آن صحبت می کنیم، من گوش می کنم و سال ها است که می خواهم به طرفداران خطاب کنم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: