ده اتاق فرار برتر ایرانی شماره تماس و تلفن رزرو مجله پینورست | allescape

حالا شما تنها یک ساعت فرصت دارید تا کلید را پیدا کنید وگرنه شماها نیز به طاعون مبتلا ژانر اتاق فرار خواهید شد. بله برای سوپرایز تولد عزیزان خود میتوانید قبل از رزرو بازی با پشتیبانی مجموعه در تماس باشید تا با کمک شما محیط بازی را برایتان آماده کنند، در ضمن هیچ گونه هزینه ایی برای سوپرایز دریافت نمیشود. حضور شما برای بازی بدون پرداخت آنلاین امکان پذیر نیست، پس باید ابتدا با پیش پرداخت یک نفر بازی را از سایت رزرو کنید. سؤالات زیر در مورد اسکیپ روم میباشد لطفا و اگر نمیتوانید پاسخ خود را بیابید، در واتس اپ با ما در تماس باشید. بخش یازده تیمارستان آبان محل نگهداری بیماران قاتل و با درجه خطر بالا است و به همین جهت همواره تحت مراقبت های ویژه ای قرار دارد و گزارش های روزانه از این بخش به مراکز امنیتی ارسال می شود. گروگان، اتاق شکنجه، سرقت از بانک، جراح دیوانه و اتاق شرلوک از اتاق­‌های این ۲ شعبه هستند.

  • مجموعه اتاق فرار اسکیپ‌‌رومیست از دی ماه سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز کرد.
  • یا بازی به اندازه کافی متعادل نیست، یا اتاق‌ فرارهای ترسناک سرگرمی مناسب شما نیستند.
  • توجه داشته باشید که اگر صرفا برای ترسیدن بازی می‌کنید، کابوس مناسب شما نیست.
  • در این بازی شما به عنوان کارآگاه وارد عمرت فردی میشوید که شبانه جنازه های تازه دفن شده را نبش قبر می کند.
  • اتاق فرار واسه کسایی که سرشون واسه ماجراجویی‌های متفاوت، حل معما و پازل، داستان‌های اکشن، دلهره آور یا ترسناک درد می‌کنه بهترین پیشنهاد می‌تونه باشه!
  • این مجموعه در حال حاضر دارای ۲ اتاق فرار فعال است؛ اتاق کیش و مات و اتاق گذر حاج زینل.

ده اتاق فرار برتر ایرانی شماره تماس و تلفن رزرو مجله پینورست | allescape

اگه جز اون دسته از آدم‌هایی هستید که دوست دارید به یک سری از ترس‌ها (ترس از تاریکی، موجودات ناآشنا، زامبی یا …) غلبه کنید، به یه بار امتحان اتاق فرار ترسناک اصفهان می‌ارزه. اتاق فرار واسه کسایی که سرشون واسه ماجراجویی‌های متفاوت، حل معما و پازل، داستان‌های اکشن، دلهره آور یا ترسناک درد می‌کنه بهترین پیشنهاد می‌تونه باشه! اتاق‌های فرار اصفهان فقط یه بازی ساده نیستن، یه فرصت بی‌نظیرن که علاوه بر این که می‌تونید هیجان خودتون رو تخلیه کنید، تمرکز، تعامل و هم‌فکری با بقیه رو یاد بگیرید. در اتاق فرار ترسناک، نور، صدا یا بازیگران معمولاً سعی می‌کنند شما را به مسیر درست هدایت کنند. به عنوان مثال، اگر اتاق به جز چند مکان با نور مناسب، تاریک می‌باشد، باید بر روی قسمت‌های روشن‌تر تمرکز اصلی شما باشد.

اگر به‌صورت تیمی بازی می‌کنید، قبل از شروع بازی یک گروه در تلگرام بسازید تا بتوانید در آن هم‌فکری کنید. اتاق فرارهای آنلاین زمان محدود و مشخص ندارند و شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید بازی کنید. اتاق فرار ترسناک را بدون شک می‌توان محبوبترین ژانر اتاق فرار در ایران دانست و در حال حاضر می‌توان گفت که ۹۰ درصد بازیهای در حال اجرا در کشور در این سبک اجرا می‌گردد.

۹. اتاق فرار سرقت

نقطه¬ی اوجِ این سبک از اتاق فرار، در لحظه¬ی برملا شدن داستان اصلی قرار دارد. به همین علت شاید این بار هدف فقط فرار کردن از یک نیروی اهریمنی و ترسناک، یا خلاص شدن از یک مخمصه و یک قاتل روانی نباشد. بلکه هدف کشف کردن و پی بردن به رازی خواهد بود که خود را در پیچ و خم یک داستانِ تمام¬عیار پنهان کرده است. القای مناسب یک ماجرای رازآلود در اتاق فرار، نیازمند یک فضاسازیِ بی عیب و نقص است.

سناریو بازی ناگفته

مثل تقریبا هر اتاق فرار دیگری، مجموعه‌ای از غافلگیری‌ها و مکان‌های مخفی نیز انتظارتان را می‌کشند که امیدوارم حداقل مثل ما برای پیدا کردن آن‌ها زمان زیادی را از دست ندهید. البته نگران نباشید چرا که ۱۰ دقیقه بعد از شروع بازی می‌توانید از راهنمایی‌ها استفاده کنید که روی تلفن هوشمندی که همراهتان است، نمایش داده خواهند شد. اتاق فرار تهرومز دو سناریوی بسیار مهیج را پیاده سازی نموده و می توان به عنوان یکی از بهترین اسکیپ روم های تهران از آن یاد کرد. اصفهان زیبا که هر وقت اسمش می‌آید در ناخودآگاه ما نصف جهان تداعی می‌­شود، به جز میدان نقش جهان و منار جنبان و زاینده‌­رودی که این روزا حال خوشی ندارد، جاهای خوب هم کم ندارد. اتاق مرتاض که تازگی‌­ها افتتاح شده داستانش راجع به یک آقای مرتاض است که شایعاتی در موردش وجود دارد.

راهنمای رزرو


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: