دنی دویتو مارول را در همه جاهایی که مردم صورتش را خالکوبی کرده اند تماشا کنید

به نظر می‌رسید که تعدادی از طرفداران از 14 فصل و تعداد زیادی بازی دنی در نقش فرانک در «همیشه آفتابی در فیلادلفیا است» الهام گرفته‌اند، به‌طور خاص‌تر، شخصیت نمادین کلاه گیس سفید فرانک، منتقد هنری Ongo Gablogian. لوسی سریعاً به خالکوبی های Ongo اشاره کرد که بیشتر شبیه یکی دیگر از اعضای خانواده DeVito است، “می دانید چیست؟ تو یه جورایی شبیه خاله جیجی هستی. دنی اذعان می کند: «من شبیه خواهرم هستم. “مثل خواهرم، انجی.”

اگرچه او خودش هیچ خالکوبی ندارد (و دخترش را از خالکوبی منع کرده است)، چهره دنی دویتو روی اعضای بدن بسیاری از افراد دیگر نقش بسته است. که در GQآخرین قسمت از بررسی تاتو، آقای دویتو با دخترش، لوسی، می نشیند تا همه خالکوبی های عجیب و غریب و شگفت انگیز را که از شباهت خودش الهام گرفته شده است، بررسی کند.

علاوه بر پاها، طرفداران دنی از خالکوبی غذای انتخابی فرانک، “رام ژامبون” الهام می گیرند، که به گفته دنی، فقط یک دستور پخت خیالی نیست. “عالیه!” می گوید دنی. “شما می توانید آن را بسازید. دستور العمل های آنلاین برای ژامبون رام وجود دارد. باید خوب خیسش کنی.» دنی بیشتر از خالکوبی یکی دیگر از شخصیت های فرانک، دکتر توبوگان انتقاد کرد: «رشته کاندوم من کجاست؟ اونجا نیست؟” می گوید دنی. آنها رشته کاندوم را کنار گذاشتند.» در نهایت، زوج پدر و دختر از تصویر کوچکی از آقای دویتو که روی انگشت پا خالکوبی شده است، لذت می برند. لوسی می گوید: «دنی دوی پا. دنی واکنش نشان می دهد: “لوسی عالی.” “تو واقعاً خوب می شوی.”منبع

طرفداران این بازیگر کمیک نیز اجبار عجیبی برای خالکوبی آقای دی ویتو روی پاهای خود دارند. لوسی ابداع “دنی دی فیتو”. “چه پایی.” دنی به خالکوبی مخصوص پا روی صورتش واکنش نشان می دهد. “این یک پای فوق العاده است. من آن پا را دوست دارم.» به طور کلی پاها به عنوان یک تم رایج برای خالکوبی دنی عمل می کنند. یکی از طرفداران حتی تصویر دنی را با “چاقوی انگشت پا” در بین دندان هایش خالکوبی کرد (کلاسیک دیگر آفتابی مرجع). دویتو می گوید: «این هوشمندانه است. “این مثل یک سورپرایز است. اینها همه عالی هستند.»


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: