در «چیزی باید بده»، جک نیکلسون از لباس پوشیدن مثل همیشه در تعطیلات استفاده می کند.

چیزی باید بده همه ویژگی‌های مشترک مایرز کلاسیک را به رخ می‌کشد: طرفدار شوخ‌طبع، پویا-نخواهند-آنها، بازیگران تقریباً یکنواخت سفید. اما کارگردان در واژه‌سازی مختصر استاد است و شخصیت‌هایش را بر این اساس می‌سازد. وقتی فیلم با آرواره‌های سنبورن روی تلفن در مسیر همپتون‌ها آغاز می‌شود، پیراهن مجلسی فرسوده و عینک آفتابی مشکی براق را پوشیده است، او در هر ذره غول صنعت به نظر می‌رسد. از همان ابتدا، کمد لباس او را دقیقاً به‌عنوان مردی که از او انتظار دارید تعریف می‌کند: مردی خوش‌حرف که در فصل بعدی سریال با رویز معامله نمی‌کند. جانشینی.

اگر آشنایی گذرا با جهان سینمایی نانسی مایرز، احتمالاً می توانید از آنجا جاهای خالی را پر کنید. آنها شروع به صحبت می کنند و در پایان اجرای دو ساعته سانبورن در پاریس است و به موقع با موسیقی متن سربه فلک کشیده هانس زیمر به احساسات خود اعتراف می کند. این فیلم ظاهراً درباره یک مجرد سالخورده است که در آستانه یک بحران وجودی است که در اثر برخورد سرنوشت‌ساز با عشق واقعی به وجود آمده است. با این حال، عمدتاً به عنوان یک حالت روحی برای استایل غیرفعال و آرزومند، یک یادآوری همیشه سبز از لذت لباس پوشیدن تابستانی عالی است.

کیانو جوان هرگز شانسی نداشت.

©Columbia Pictures/Courtesy Everett Collection

اما پس از سفر او به بیمارستان، لباس سنبورن بارها و بارها انتظارات را زیر و رو می کند. او که در اتاق خواب مهمان بری محصور شده بود، لباسی می پوشد که برای هرکسی که در طول قرنطینه شروع به جنون آمیز بودن کرده باشد، با حس رها شدن و رها شدن آشناست. کمد لباس پروتو WFH او هنوز مورد توجه به نظر می رسد، اما او آن را با بی دقتی می پوشد، با سهولت چروکیده ای که تنها با شخصیت ژولیده و به معنای واقعی کلمه دکمه دار کیتون بزرگ می شود. (کمد لباس بری به قدری وهم‌آور است که به ایجاد یک ریزروند TikTok کمک کرده است و انبوهی از نوجوانان Gen Z را تشویق می‌کند تا به عنوان «بازی مشترک»مادربزرگ های ساحلیلباس او نشان می دهد که چرا برای شغلی که می خواهید لباس بپوشید سبک زندگی شما می خواهید بسیار سرگرم کننده تر است؟منبع

نه هر بخشی از چیزی باید بده، رام کام اوایل دهه 2000 به نویسندگی و کارگردانی نانسی مایرز، در معرض بررسی دقیق قرار دارد. اکثر اکشن‌ها در همپتون‌ها، در خانه پراکنده و بریده‌شده از کاتالوگ اریکا بری (یک دایان کیتون همیشه یقه‌دار)، نمایشنامه‌نویس موفقی که وظیفه پرستاری از هری سنبورن (جک نیکلسون، در فرم فوق‌العاده) را دارد، روی می‌دهد. ) پس از سکته قلبی به سلامت بازگردد. در یک پیچ و تاب بسیار زیبا، سانبورن، یک بازی‌بازی پشیمان نشده که شهرت دارد زنانی که نیمی از سن خود را جلب می‌کند، در حین رابطه جنسی با دختر بری، که با او قرار ملاقات دارد، دچار ایست قلبی می‌شود. دوران وحشی بود!


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: