در واقع، “خرس” یک نمایش لباس مردانه است

خرس — تصویر: جرمی آلن وایت در نقش کارمن «کارمی» برزاتو. CR: فرانک اوکنفلز/FXحق چاپ 2022، شبکه های FX. تمامی حقوق محفوظ است.

و اگرچه کرمی بیشتر توجه استایل را به خود جلب کرده است، اما او تنها کسی نیست که لباس مردانه را جدی می گیرد. خرس. ایبون ماس-باچراک، بازیگر نقش آگرو “عموزاده” ریچی، در مصاحبه با خبرنامه پوشاک مردانه گفت بلکبرد اسپایلین که او به طور مشابه روی آنچه که شخصیتش می پوشد سرمایه گذاری شده بود. او و طراحان صحنه و لباس در مورد شلوار بلند آدیداس ریچی، شلوار شیک فوق‌العاده و کت مشکی Members Only ریچی بودند که می‌توانید یک عمر برای آن صرفه‌جویی کنید. ماس-باچراک گفت: «این حداقل 20 سال است و شانه‌ها هنوز خیلی سفت هستند. “شما می توانید جعبه ها را روی آنها متعادل کنید.” حتی اجناس رستورانی که ریچی می پوشد به نظر می رسد چیزی است که پیت دیویدسون از آن استفاده می کند.منبع

این دقیقا عمدی نبود کورنی ویلر، «سرآشپزهایی که من با آنها برخورد کرده‌ام و با آنها آشنا شده‌ام، از شیک‌ترین افراد هستند، به‌گونه‌ای که بسیار بی‌دردسر است». خرسطراح لباس برای قسمت های دوم تا هشتم. جای تعجبی نیست که کارمی با توجه به سابقه‌اش خوب باشد.» پس زمینه آشپزخانه صرفاً کراستینی است که روی آن قسمت انبوهی از پاته لباس مردانه سرو می شود.

کریستینا اسپیریداکیس، طراح لباس برای خرسخلبان، آن را در ایمیلی به این شکل بیان کرد: «هیچ‌وقت هدف این نبود که به خودی خود «شیک» باشیم – یک تی شرت سفید، دیکی‌های مشکی و بیرکز ظاهری رایج در میان سرآشپزها است. Carmy فردی است که از کیفیت و کلاسیک قدردانی می کند، اقلامی که ماندگار هستند، شیک و مد روز نیستند – چیزهایی که با احترام به خود کالا ایجاد شده اند. کلاسیک، چیزهایی که ماندگار هستند، لباس هایی که از روندها مصون هستند: احساس می شود این عبارات مستقیماً از پوسترهای StyleForum (یا صفحات این مجله) قرض گرفته شده اند.

طبیعتاً این نمایش در بین طرفداران لباس مردانه به نوعی وسواس تبدیل شده است. شناسایی آن تی شرت های سفید کاملاً ترد به یک پروژه گروهی تبدیل شد. جیک وولف، یکی از مشارکت‌کنندگان GQ که یک حساب کاربری محبوب پوشاک مردانه TikTok دارد، پین کرد سه راهی ها به عنوان Velva Sheen. در Redditجیمز هریس از پادکست Throwing Fits نوشت: «از طرف سازندگان نمایش: «پیراهن‌های Velva Sheen و مردان براندو، به‌علاوه تیغ‌های سفید عالی». همه این کارآگاهی اساس داستانی شد که به پیراهن های کرمی استراتژیست. اسپیریداکیس تایید کرد که کرمی از Supreme x Hanes استفاده کرده است، اما توضیح داد که او هرگز Velva Sheen را نپوشیده است. در عوض، اسپیریداکیس گفت، او پوشید مرز ب. سه راهی شوانن 215 و سه راهی Whitesville ساخت ژاپن.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: