در «هر صفحه را ورق بزنید»، رابرت کارو قدرت یونیفرم روزانه را نشان می دهد

آیا از غواصی عمیق در روند ادبی لذت می برید؟ پیرمردهایی به نام باب با خوش اخلاقی بحث می کنند؟ داستان سرایی گرم و محبت آمیز؟ لهجه‌های نیویورکی با حروف صدادار آنقدر گرد که کاملاً کروی هستند؟ سپس هر صفحه را ورق بزنید: ماجراهای رابرت کارو و رابرت گوتلیب یک جشن واقعی خواهد بود

در یک رویداد با طرفدار قدیمی کانن اوبراین ظاهر می شوید؟ کت و شلوار تیره، کراوات قرمز.منبع

در 50 سال گذشته، همانطور که در فیلم دیده می شود، کارو کم و بیش به یک نگاه پایبند بوده است. کت و شلوار تیره، کراوات قرمز. سرهای واقعی نیز یک روسری کوتاه را که در ریک برنز به سر کرده بود تشخیص می دهند نیویورک: یک فیلم مستند (1999).

تماشای دو نفر در اوج بازی که بیش از همه از خود کار انگیزه دارند، بسیار رضایت بخش است. یک حکایت گویا: زمانی که کارو جوانی در تلاش بود برای آن ویراستار پیدا کند کارگزار قدرتچهار نامزد بالقوه از او خواستگاری می کردند. سه نفر از آنها سعی کردند او را با ناهار در Four Seasons و وعده های شهرت تحت تاثیر قرار دهند. نفر چهارم، گوتلیب، آنقدر شلوغ بود که نمی توانست دفترش را ترک کند، بنابراین برای خودش و کارو روی میزش ساندویچ سفارش داد. بقیه اش تاریخ است.

هر صفحه را ورق بزنید همچنین منجر به مکاشفه عمیق دیگری از جانب من شد: آیا رابرت کارو نه تنها یکی از نمادهای بزرگ ادبی آمریکایی ما بلکه … یکی از نمادهای سبک آمریکایی بزرگ ما است؟

سونی پیکچرز

این مستند که در سال 2022 منتشر شد، نگاهی نادر به رابطه طولانی، پربار و گاه بحث برانگیز رابرت کارو، نویسنده افسانه ای سیاسی و رابرت گوتلیب، تدوینگر افسانه ای او است. (کارگردان دختر دومی، لیزی گوتلیب است.) این دو مرد با هم در سال 1970 شروع به کار کردند. کارگزار قدرت، بیوگرافی غول پیکر کارو برنده جایزه پولیتزر از رابرت موزس. (اگرچه 700000 کلمه دارد، گوتلیب 350000 کلمه را از نسخه خطی اصلی برش داد.) آنها به همکاری با زندگینامه چند جلدی کارو ادامه دادند. این روزها، کارو، 87، و گوتلیب، 91، در میانه قسمت پنجم و آخر هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: