در نهایت می توانید (احتمالا) یک MoonSwatch را در خرده فروشی خریداری کنید

دیگر نسخه‌هایی که معمولاً فروخته می‌شوند، Missions to the Moon بودند که نزدیک‌ترین نسخه Speedmaster اصلی با صفحه و قاب مشکی و تیرآهن خاکستری یخ‌زده است.

حدود نیم ساعت، دروغ گفتم.

او پاسخ داد: “احتمالاً تا زمانی که شما به اینجا برسید آنها از بین خواهند رفت.”

او قبل از مکث گفت: “بله، داریم، اما…”. “چقدر دور هستی؟”

بنابراین شما MoonSwatches دارید? من پرسیدم.

با گذشت بیش از یک سال و تغییر پس از انتشار اصلی، مردم هنوز به طور مداوم برای MoonSwatches صف می کشند. این باور نکردنی است.

هر چند این همه خبر بد نیست. او گفت فردا دوباره امتحان کنید زیرا محموله ها به طور مداوم وارد می شوند. او گفت، با این حال، “همیشه” یک خط وجود دارد.

تنها دو فروشگاه در قاره آمریکا به طور کامل از MoonSwatches پاکسازی شدند و هیچ چاره‌ای در دسترس نبود: مکان‌های هیوستون و دالاس. فروشگاه دیگری که به نظر نمی رسد می تواند به زودی تشنگی MoonSwatch شما را برطرف کند؟ هونولولو، هاوایی

وقتی با فروشگاه های سواچ تماس می گرفتم، همیشه وعده تحویل جدید وجود داشت. یکی همون صبح اومد! آنها به زودی منتظر یکی هستند! ممکنه فردا یکی بگیرن! به نظر می رسد امگا و سواچ دائماً در حال تکمیل منابع هستند. بنابراین حتی اگر امروز فروشگاه سواچ محلی شما فروخته شده باشد، کاملاً ممکن است فردا نباشد.منبع

تحویل به طور مداوم در حال ورود است

وجود دارد هنوز خطوط!

جذاب ترین تماسی که داشتم با یکی از همکاران خرده فروشی در اورلاندو بود. صبح به من گفتند که تماس بگیرم چون انتظار داشتند محموله بگیرند. وقتی بعدازظهر تماس گرفتم (حوالی ساعت 4 بعدازظهر EST)، زن تلفنی به من گفت که MoonSwatches تقریباً در ساعت 2 بعدازظهر در فروشگاه لمس شده است!

در تگزاس چه خبر است؟

این یک موضوع رایج بود: هیچ نپتونی در هیچ کجا وجود ندارد. رنگ آبی تیره و روشن MoonSwatch بسیار محبوب ترین است. این نسخه از ساعت به طور متوسط ​​با قیمت 1197 دلار به فروش می رسد StockX. نزدیک‌ترین رنگ بعدی به رنگ‌های اصلی، رنگ است ماموریت به ماهکه به طور متوسط ​​414 دلار به فروش می رسد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: