در فیلم عجیب و غریب اریک آندره چهلمین جشن تولد

این صمیمیت به روال سست استند آپی که پس از آن دنبال شد، منتقل نشد، زیرا او همه چیز را از آیس اسپایس گرفته تا قطار G را سر و صدا کرد. اما وقتی یکی از کنار من فریاد زد “دیکت را نشان بده”، او مجبور نشد. شاید این همان بلوغ تازه‌ای بود که با ۴۰ سالگی به وجود آمد. شاید او دیگر علاقه‌ای به برهنگی کامل نداشته باشد. یا شاید او فقط صدای او را نشنیده است، زیرا اواخر شب، مدتها پس از وثیقه من، ظاهراً او شلوارش را درآورد.

منبع مواد تبلیغاتی برای این رویداد نوید یک سیرک عجیب و غریب از افراد عجیب و غریب، مست ها، معتادان به مواد مخدر و مربیان پیلاتس را می داد، در حالی که از شرکت کنندگان دعوت می کرد تا «بحران میانسالی خنده دار را ببینند». صحنه در واقع حواس‌پرت‌تر بود، بابانوئل‌های حاضر، کشتی‌گیران حرفه‌ای و چندین نفر که با افسار به اطراف هدایت می‌شوند. (همچنین اسکناس‌های 69 دلاری جعلی وجود داشت که صورت آندره روی آن‌ها پراکنده بود، که یک طرف آن روی آن نوشته شده بود «فدرال استانک یادداشت» و روی طرف دیگر «در مزرعه‌ای که به آن اعتماد داریم.») مثل این بود که وارد یک میم شوید: یا آن را دریافت کردید. یا نه، اما در هر صورت، شما کاملاً غوطه ور بودید. حال و هوای کلی: Coachella برای طرفداران شنای بزرگسالان.

اریک آندره که روی صحنه در مرکز Knockdown در کوئینز نیویورک ایستاده بود، کت و شلوار آبی پودری پوشیده و نوشیدنی گرمسیری و چتر آراسته در دست داشت، به پادشاهی خود خیره شد. این کمدین-مجری-مجری-تحریک کننده تلویزیون روز شنبه تولد 40 سالگی خود را در یک مهمانی عمومی با حدود 3200 نفر جشن گرفت، ترکیبی از حامیان سرسخت و تعقیب کنندگان “گرم” در آنجا.

“چهلم 69 جدید است!”

اگر تماشاگر را بیش از حد تحریک می کرد، برای آندره واقعاً جذاب به نظر می رسید. همانطور که هر کسی که کار او را دیده است می داند، او همه چیز را تا حد زیادی انجام می دهد. آندره روی صحنه با گروه کارائوکه پرهیاهو خود، جایی بین اجرای بی‌نظیر «بوسه از یک گل رز» و «از زمانی که رفتی»، به روش منحصر به فرد خود جدیت گرفت و در مورد این صحبت کرد که چگونه نتوانسته است چنین کاری را انجام دهد. سه تولد آخر او به دلیل بیماری همه گیر (“من از زمان تولدم جشن تولد نداشتم!”) او همه را تشویق کرد تا زمانی که محل برگزاری آن‌ها را در ساعت 4 صبح بیرون بیاورد، کنار بمانند و سپس در آپارتمانش در رد هوک به او بپیوندند تا نیوپورت بکشند تا زمانی که خورشید طلوع کند.

JPEGMAFIA آهنگ «SCARING THE HES» را از آلبوم جدید خود به همین نام اجرا کرد که هم با موضوع کلی شب و هم با نوع صحبت های اینترنتی که آندره را به یک خدای آنلاین تبدیل کرده است، مطابقت داشت. این مهمانی به صورت تصادفی زنده شد، انبوهی از ایده‌های سنگ‌ساخته با انرژی مست. تصور یک نوجوان 14 ساله را تصور کنید که دوست دارند جشن تولد 40 سالگی خود چگونه باشد: گودال توپ؟ بررسی. باغ وحش پتینگ؟ آره. Halfpipe با حمایت جیمی جان؟ البته. (یکی از بین جمعیت یک تابلوی دست ساز را در دست گرفت که روی آن نوشته شده بود “من برای این چیزهای مزخرف خیلی پیر هستم” و وقتی توجه JPEGMAFIA را جلب کرد، با خنده آگاهانه پاسخ داد.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: