در فلورانس، الی راسل لینتس زندگی یک فیلم است

صبح قبل به من گفت الی راسل لینتس، طراح مهمان این فصل در Pitti Uomo در فلورانس، به اولین نمایش انفرادی خود نزدیک شد که انگار آخرین نمایش او خواهد بود. طراح ERL گفت: “من نمی توانم صبر کنم تا مد را تمام کنم و یک فیلم بسازم.”

این هزینه تنظیم صحنه در سطح مولف است. اکثر مدل‌های هولناکی که در نمایشگاه راه می‌رفتند، از صف موج‌سواری ساحل ونیز بیرون آورده شدند و به همین مناسبت به آنجا رفتند. تیم ERL حتی کوکای آمریکایی را برای پذیرایی بعد از نمایش وارد کرد – Coke Zero طلسم را شکست.منبع

از زمان تأسیس ERL در سال 2018، این پلیمات خلاق 32 ساله یکی دو چیز در مورد ساخت لباس یاد گرفته است، اما فراخوان بالاتر او به عنوان سازنده دنیاها است. تفسیرهای نوستالژی او از کالاهای اصلی آمریکایی – جورت ها، کاپشن های اسکی، عطری که بوی ضد آفتاب می دهد – ساحل ونیز را که او در کنار گروه های موج سواری محلی در آن زندگی می کند، تداعی می کند و بسیار فراتر از خیابان های پر از درختان نخل طنین انداز شده است. کت و شلوار مجلسی و قطار لحافی طراحی شده توسط A$AP Rocky که در مراسم مت گالا 2021 پوشیده شده بود، باعث ایجاد حسی ویروسی شد و سال بعد، کیم جونز از Linnetz برای طراحی مهمان مجموعه ای استثنایی از مردان دیور استفاده کرد.

این نسخه ای از خبرنامه Show Notes است که در آن ساموئل هاین از ردیف اول ماه مد در اروپا گزارش می دهد. اینجا ثبت نام کنید تا آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.


لینتس که می‌خواست بزرگ‌ترین صحنه‌ی خود را تا به حال روی صحنه برد، به من گفت که تحت فشار نبودن در مکان است. او با اشاره به لوک‌بوک‌هایی که شخصاً در ساحل ونیز برای رونمایی از مجموعه‌هایش عکاسی می‌کند، گفت: «من عادت دارم که تنها در استودیوی خود عکس بگیرم. بنابراین تفاوت بین داشتن کنترل متمرکز در فضای خود و حضور در کشور دیگر، اما تلاش برای آوردن ونیز با خود – گران است!

لینتس در یک انبار کوچک در شهر رنسانس ایستاده بود و دور تا دور آن را قفسه های لباس احاطه کرده بود. یک دستیار یک استایل برای او یک جفت کفش ورزشی اسکیت جامبو – اولین کفش اصلی برند Venice Beach – که او به خاک بیرون مالیده بود، آورد. لینتس یکی را در دستانش چرخاند و به کفش غبار آلود فکر کرد. او گفت: “من فکر می کنم خیلی کثیف است.” وقتی به طور طبیعی پوشیده می شود، آن را دوست دارم. لینتس ممکن است قبل از یک روز طولانی فیلمبرداری، بخش لباس را بررسی کرده باشد. تنها چیزی که کم بود یک صندلی کارگردان بود که نام او روی آن بود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: