در ستایش خاکی های چین دار الکس میل

شلوار الکس میل دو پلیسه “میل”.

مهمتر از همه، آنها همچنین دارای چین و چروک واضحی هستند که مستقیماً به سمت پایین پا می‌شوند، که به طور قابل‌توجهی ظاهر آن‌ها را بهبود می‌بخشد و ضریب مد آن‌ها را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد، خواه آن‌ها را با دونده‌های رترو درشت بپوشید یا کفش‌های لوفری با کف لگ. (به عنوان یک قانون کلی، شلوار بزرگ + کفش بزرگ = تناسب کاملا هماهنگ.) هنوز فروخته نشده است؟ خوب، اینجاست که چیزها واقعاً جالب می شوند. از آنجایی که فاکتور X واقعی در اینجا پارچه است، یک پارچه جناغی از قبل شسته شده که احساس می‌کند با مهربانی تازه در جعبه زندگی می‌کند، و قبلا، پیش از این اطراف نواحی معمولی با اصطکاک بالا مانند جیب ها و درزها محو شده است. این مراقبت بیشتر به آن‌ها کمک می‌کند احساس کنند مانند شلواری که سال‌ها مالک آن بوده‌اید – یا جامی قدیمی که در غیر این صورت می‌خواهید با آن هزینه کنید – که تمام بهانه‌ای است که برای تابستان به آن نیاز دارید.

آیا این مفاصل کمی بیشتر از بسیاری از لباس‌های خط‌آپ معمولی الکس میل استریم محور هستند؟ مطمئنا، اما دقیقاً به همین دلیل است که ما نمی توانیم از فکر کردن به آنها دست برداریم. آنها به نوع شلوارهای محبوب در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 برمی گردند، یک نقطه شیرین خاص در لباس های مردانه در حال حاضر، و دورانی که سیلوئت ها du jour طبق استانداردهای کشش باریک امروزی به عنوان “بگ” طبقه بندی می شود. هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا آنها واقعاً به نبردهای بیگ خاکی پایان خواهند داد، اما تعجب نکنید اگر قبل از شروع ضدحمله بعدی، رقابت برای تقویت جناحین خود عقب نشینی کند. به ما اعتماد کنید: ضرر آنها سود شماست.منبع

چند ماه پیش، ما این برند را به برق وصل کردیم مورد تایید رایان رینولدز چینی های باریک. اما اگر این شلوارها به عنوان نقطه شروعی برای بازگشت به چین‌ها در نظر گرفته می‌شوند، این شلوارها – بزرگ‌تر، گشادتر، حتی چین دار ترگام بعدی منطقی هستند. پای آرام به مواد اولیه قدیمی احساس می‌شود، و چین‌های دوتایی جذاب فضای بیشتری را در باسن و بالای ران‌ها فراهم می‌کنند. (یک موهبت خوشامدگویی برای مردانی که در دهه گذشته به علاوه چهارتایی با سایز خارق‌العاده خود را در قسمت جلویی صاف می‌فشارند.)