در جاده با یاسمین توماس، کسی که آرزو می‌کند در فرودگاه به او امتیاز پنج می‌دهید

من آدم بزرگ نیویورکی نیستم. من عاشق آمدن برای مدت کوتاهی هستم، بنابراین گاهی اوقات سفرهای ما عالی هستند. تقریباً دو روز خواهد بود و من می توانم در مورد آن هیجان زده شوم، شاید کمی خرید کنم. اما پس از آن من برای رفتن آماده هستم. سعی کردم قبولش کنم فکر می‌کردم ممکن است در طول فصل خارج از فصل در آنجا زندگی کنم، و بعد گفتم: «نمی‌توانم. فکر نمی کنم خوشحال باشم.»

مدتی در شارلوت تیمی بود، درست است؟

اوه، بارسلونا! من ده سال است که سعی می کنم بروم. فقط درست نشده وقتی خارج از کشور هستم، معمولاً سه یا چهار روز فرصت دارم به جایی بروم و دو روز سفر است. من می خواهم واقعی بروم، مانند یک سفر ده روزه به بارسلونا. مطمئناً این در لیست من است.

منظورم روشی است که کل موضوع تورنتو همین الان رفتم، به نظر شهر خیلی گرمی است. من در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کردم و به نظر می‌رسید که طرفداران در حال حاضر هستند. به نظر می رسد بازار تشنه یک تیم است که بتوان آن عرصه را پر کرد و یک روز کامل WNBA را داشت. اما من هم به آن فکر می کنم [laughing] احتمالا همه این فکر را می کنند اما، مانند، میامی؟ می دانید، برخی بازارهای پر جنب و جوش تر که شهرهای جالبی برای زندگی هستند. من هنوز فکر می کنم خلیج می تواند منطقه خوبی باشد، تیم های ساحل غربی بیشتری را جذب کنید. من از نقطه نظر سفر به این موضوع فکر می کنم. سفر از سیاتل و لس آنجلس سخت ترین سفر در لیگ است. هیچ کس واقعاً به ما نزدیک نیست. وگاس و فینیکس فکر می کنم نزدیک ترین هستند، پس شما دالاس را دارید. اما سیاتل یک راه خوب دور از کالیفرنیای جنوبی است! تیم های بیشتر ساحل غربی کمک خواهد کرد.

رستوران زنجیره ای مورد علاقه شما چیست؟ اونی که قراره هر بار برات ضربه بزنه، مهم نیست تو چه شهری هستی؟

دوست دارید لیگ به کجا گسترش یابد؟

بله، به شارلوت استینگ فریاد بزنید.

تورکس اند کایکوس خوب بود. کابو خوب بود این اولین باری بود که در ساحل غربی مکزیک بودم. من همیشه به کانکون می رفتم. راستش را بخواهید، احتمالاً مورد علاقه من جمهوری دومینیکن برای عروسی برادرم در سال 2017 بود. یکی، چون اولین بار بود که سفر می کردم و روی من نبود. گفتم: «ممنون، داداش! این عالی است!” آنها در یک استراحتگاه ازدواج کردند، بنابراین همه خانواده من آنجا بودند، زمان خوبی بود. مجبور شدم یک بازی را از دست بدهم. این اولین بازی ای بود که در دوران حرفه ای ام از دست دادم. اعصابم در این مورد بود، اما این تجربه ای بود که هرگز از دست نمی دادم. صد بار از صد بار به عروسی برادرم می رفتم. با این حال او صد بار ازدواج نمی کند. [laughing]

آیا شهری وجود دارد که بیش از حد ارزش گذاری شده است که شما به طور خاص آن را دوست نداشته باشید؟

مکان مورد علاقه شما که برای تعطیلات رفته اید کجاست؟

کاوا. من عشق غذاهای مدیترانه ای، و من عاشق کاوا هستم. من عاشق بره سرخ شده هستم. من بیشتر سالهای خارج از کشورم را در ترکیه (پنج سال) و اسرائیل (دو سال) بازی کردم. به طوری که غذاهای مدیترانه ای مورد علاقه من است. که شکست ناپذیر است. احتمالا امروز بعد از تمرین می خورم.منبع

جایی که می خواهید بروید اما هنوز نرفته اید کجاست؟

بدیهی است که چیزهای زیادی برای گسترش و جذب یک تیم در یک بازار خاص وجود دارد. اما من به مناطقی فکر می کنم که تعداد زیادی از تیم های کالج Division-I دارند. من همیشه به کارولینای شمالی فکر می‌کنم، این یک مکان مرکزی برای ساحل شرقی است. این منطقه بسکتبال است. آن‌ها به داشتن تیم‌های NCAA عادت کرده‌اند، بنابراین اگر یک تیم WNBA قرار دهید، شاید کمی از همان هیجان را به همراه داشته باشد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: