در جاده با جیسون هیوارد، که می خواهد سفرهای بیشتری به کابو و سفرهای کمتری به سینسیناتی داشته باشد

چه خبر هتل خالی از سکنه در میلواکی?

Pfister؟ ما در واقع فقط آنجا ماندیم. نمی توانم بگویم که تجربه ای با ارواح داشته ام. چند بار اول که آنجا می مانید، همه چیز را می شنوید. فکر می کنم بیشتر به نحوه ساخت هتل مربوط می شود. وقتی در راهرو بیرون می روید یا دری را می بندید، می توانید آن را تا حد امکان به آرامی ببندید، همچنان به شدت به هم می خورد. این برداشت من از آن است. اما افراد دیگری داستان‌هایی داشته‌اند که در آن احساس می‌کردند کسی پایشان را می‌کشد، یا وسایلشان را در یک طرف اتاق گذاشته‌اند و بیدار می‌شوند و در جایی متفاوت است. اما من شخصاً هیچ برخوردی با ارواح نداشته ام.

آیا در پروازها کد لباس وجود دارد؟

آیا تا به حال در مورد شهرهایی که می خواهید لیگ به آنها گسترش یابد فکر کرده اید؟

من در مورد آن فکر کرده ام. فکر می کنم نشویل باحال باشد. فکر می کنم، چرا تیم دیگری در تگزاس اضافه نکنیم؟ آستین. اما برای رفتن به خارج از کشور، چرا به Cabo نروید؟ یک تیم را در مکانی گرمسیری قرار دهید. بیایید این را به برزیل ببریم. این فرهنگ دیگری است که ورزش را دوست دارد. بدیهی است که این برای تیم هایی که از خیلی دور می آیند بد خواهد بود. اما احساس می‌کنم بسیاری از مردم واقعاً خوشحال می‌شوند که چند روز را در آنجا سپری کنند، فرهنگ جدیدی را تجربه کنند و مقداری بیسبال بازی کنند. این سریال ها را در لندن دارند. سال آینده داجرز در کره بازی می کند. چرا چیزی نزدیک تر اضافه نمی کنید؟ این می تواند فصل را کمی از بین ببرد، فقط چیزی در خارج از کشور به شما بدهد.

می دانم منظور شما از موسیقی چیست. من در بسیاری از باشگاه‌های لیگ بزرگ حضور داشته‌ام وقتی که آن لیست پخش پاپ کانتری منتشر می‌شود. این وحشتناک است.

بستگی به طول پرواز دارد. من دوست دارم با بچه‌ها معاشرت کنم و اگر پرواز طولانی‌تر است، حرکت کنم. بازی با ورق وجود دارد، اما من زیاد اهل بازی با ورق نیستم. من زیاد قمار نمیکنم اما من تحریک می کنم! تو باید. من کمی موسیقی اجرا می کنم. بچه ها با چهره پوکر خود سرگرم می شوند. دیدن اینکه چه کسی پول خود را از دست می دهد و چه کسی سعی می کند تا پایان سفر پول خود را پس بگیرد، جالب است.

ما لباس تیمی می پوشیم! این کار را بسیار آسان می کند. ما سه کت و شلوار داریم که می پوشیم: آبی، خاکستری و مشکی. این واقعاً بسیار کمک می کند که فقط باید هفت لباس را برای هفت روز بازی بسته بندی کنید. در آن روزهای سفر، ما لباس سرهمی را گرفتیم. هنوز در بیسبال به نوعی جدید است، اما من آن را دوست دارم. هنوز هم می‌توانید با آن کفش‌های زیبا یا کلاه بپوشید تا آن را خودتان بسازید. در جاده، هیچ کد لباس واقعی وجود ندارد، به جز این که «اگر فکر می‌کنید خوب به نظر می‌رسید، آن را تکان دهید». و شلوارک نپوشید.منبع

می توانید ببینید چه کسی در بلوف زدن، تماس گرفتن، و این همه چیز خوب است. رفاقت خوبیه سپس می‌توانید کار دی‌جی را زمانی که درست نمی‌چرخانند، انجام دهید. این چیزی است که با بچه ها انجام می شود، زیرا به خصوص در برنامه بازی های شبانه، زمان زیادی برای با هم بودن وجود ندارد. بنابراین هواپیما حال و هوای خوبی دارد.

حرکت هواپیمای شما چیست؟

[laughing] من به هر کسی که می گوید، “هی، من این را تغییر خواهم داد، احترام می گذارم. این نیست.» اما روزهایی وجود دارد – مثل اینکه یک پارچ شروع کننده در راه است [and he’s controlling the music]، ما باید اجازه دهیم که سوار شود. حداقل تا لایک، 20-30 دقیقه قبل از زمان بازی. سپس می توانید هیپ هاپ یا هر چیز دیگری را روشن کنید.