در اولین بازی لیونل مسی در اینتر میامی

برای همه حاضران، ارزش پول را داشت. کروز آزول ممکن است باشگاه دل واله باشد، اما او آنقدر طرفدار مسی بود که یک بار به بارسلونا رفت تا بازی او را در نیوکمپ افسانه ای 100000 نفری این باشگاه ببیند. روز جمعه او به جمع 20000 نفری ملحق شد تا ببیند که بهترین بازیکن فوتبال تمام دوران در یک استادیوم موقت با سفیدکننده های تاشو در 45 دقیقه از مرکز شلوغ میامی وارد زمین شد. از برندهای میلیارد دلاری پوشاک ورزشی گرفته تا طرفداران شهر بومی، به نظر می رسد اجماع جمعی این است که هزینه های کارت اعتباری که برای این کار جمع می شود، مشکلات هفته آینده است.

در میان شور و شوق اولین بازی لیونل مسی در MLS با اینتر میامی، یادآوری این نکته خنده دار بود که شروع جام لیگ ها مدت ها قبل از اینکه او قصد خود را برای آمدن به آمریکا اعلام کند برگزار شده بود – و اینکه هر چقدر هم تعداد آنها کم باشد، هوادارانی در مسابقه حضور خواهند داشت که صرفا قصد داشتند برای حمایت از کروز آزول حاضر شوند. دیانا دل واله، یکی از حامیان باشگاه لیگ MX، زمانی که در غرفه های استادیوم DRV PNK در فورنهایت گپ زدیم، اعتراف کرد: «وقتی شنیدم آنها می آیند، فکر کردم، اوه، بعداً فقط بلیط می خرم. لادردیل. او این کار را کرد، البته با قیمتی بسیار بالاتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد: بلیط‌های اینتر میامی در طول مدت باشگاه در لیگ واقعاً داغ نبودند، بهترین عملکرد متوسط ​​باشگاه و استادیوم موقت این باشگاه که در خارج از شهر قرار دارد، به سختی انگیزه‌ای برای شهر ایجاد می‌کند. اما بلافاصله پس از انتشار خبر جذب مسی، این موضوع تغییر کرد. شایعه شده بود که بلیت‌های فروش مجدد به کروز آزول به قیمت ده‌ها هزار دلار فروخته می‌شوند و برخی از بلیت‌ها در محدوده شش رقمی فهرست شده‌اند.

با این حال، هواداران وفادار باشگاه نگرانی چندانی در مورد آن نداشتند. مانند بسیاری از باشگاه‌های MLS، اینتر میامی دارای یک گروه وفادار و پرشور از تیم‌های هوادار است که در هر بازی ظاهر می‌شوند – و تقریباً مطمئناً بلیط‌هایشان مدت‌ها قبل از ورود مسی به ایالات متحده قفل شده بود. چند صد هوادار روز قبل از مسابقه در اوج گرما و رطوبت نیمروز ساحل جنوبی به پارک دومینو در هاوانای کوچک هجوم آوردند. آنها بر طبل کوبیدند و همراه با شعارها و آهنگ های امضا شده باشگاه، که تقریباً همه آنها به زبان اسپانیایی اجرا می شوند، فریاد زدند. کریس مورامارکو، یکی از بنیانگذاران تیم حامی Vice City 1896، اعتراف کرد که این لحظه اعتبار سال‌ها را برای ساختن جامعه‌ای حول تیمی سپری کرده است که تا به حال درگیری انجام نداده است. «در ابتدا مردم نمی‌دانستند که ما چه کاری باید انجام دهیم. نه تیمی بود، نه رنگی، نه لوگویی. اما ما آنجا بودیم،» او توضیح داد: «سالها شنیده بودیم [Messi] ممکن است بیاید، اما ما شک داشتیم که این اتفاق خواهد افتاد.” مورامارکو اعتراف می کند که حتی پس از دیدن او در ورزشگاه یکشنبه قبل از امضای قراردادش، تا زمانی که برای اولین بار به میدان نرفت، فکر نمی کرد که غرق شود. فقط در یک روز، وفاداران باشگاه بالاخره پاداش خواهند گرفت.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: