در اسکار 2023، فیلم‌ها بازگشتند


فیلم A24 برنده هفت رشته از یازده رشته ای شد که در آن نامزد شده بود، موفقیتی که از آن زمان تاکنون توسط هیچ فیلمی انجام نشده است. سکوت بره ها در سال 2022. بهترین بازیگر مرد، تنها جایزه مهمی که در آن EEAAO نمایندگی نداشت، برای نسخه دیگری از A24 نزد برندان فریزر رفت. وال. این بزرگترین لحظه در بازگشت طولانی فریزر پس از سال ها شکست شخصی بود. این بازیگر هنگام تحویل گرفتن پذیرش خود به وضوح متاثر شد و کتابی پر از اشک برای سخنرانی احساسی کوان در اوایل شب فراهم کرد. (جان تراولتا با معرفی حلقه In Memoriam که با دوست و همبازی اش اولیویا نیوتن جان افتتاح شد، به طور مشابه بر احساسات غلبه کرد.)

شب گذشته چندین فصل جدید از داستان های جاری هالیوود نوشته شد. کیمل مکثی کرد و اشاره کرد تا و زن پادشاه، دو فیلم به کارگردانی زنان سیاه پوست و رهبری ستاره های سیاه پوست که نامزدی دریافت نکردند که زمانی محتمل به نظر می رسید. سارا پولی برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی شد زنان صحبت می کنند، اما نامزدی کارگردانی دریافت نکرد. همه چیز همه جا به یکبارهپیروزی ‘s جوایز را برای طیف متنوعی از برندگان به ارمغان آورد، اما تنوع و شمول به وضوح مسائل حل نشده باقی ماند.

سال گذشته، دو استریمر بزرگ، Apple TV+ و Netflix، آخرین جنگ جوایز خود را انجام دادند. مسابقات امسال شکل دیگری به خود گرفت. دو نامزد محتمل ترین جوایز Apple TV+-بزرگترین آبجو اجرا شده است و آزادی– هرگز هیچ جذابیتی نداشتند و از نامزدی حذف شدند. (اپل جایزه بهترین انیمیشن کوتاه را برای «پسر، خال، روباه و اسب» برد.) نتفلیکس با برنده شدنش برای بازی بهتر عمل کرد. پینوکیو گیرمو دل تورو و جوایز متعددی به همه ساکت در جبهه غرب، اقتباسی جدید از کلاسیک ضد جنگ اریش ماریا رمارک که جوایز بهترین فیلم بین المللی، فیلمبرداری، موسیقی متن و طراحی تولید را دریافت کرد. پس از پخش زیر رادار، فیلم در طول فصل جوایز شتاب قابل توجهی گرفت و در بخش خانگی به نظر همه چیز همه جا به یکبارهمحتمل ترین رقیب است و شاید در جای دیگری در چندجهانی همه ساکت شب بهتری داشت اما در این جهان، این شب متعلق به صاحب لباسشویی بود که خانواده شکسته خود را با کمک مهارت های کونگ فو و گاه به گاه به خوبی قرار می داد.منبع