دریک از ویدیوی جدید خود برای نشان دادن خود به عنوان صاحب افتخار جواهرات نمادین فارل استفاده کرد.

فارل در سپتامبر گذشته هنگامی که اعلام کرد قصد دارد اقلام انحصاری از کمد خود، از جمله چندین زنجیره Jacob & Co.، ساعت های Audemars Piguet و کفش های کتانی Stan Smith با روکش کریستالی را از طریق سرویس اکشن بوتیک جدید خود، Joopiter به فروش برساند، طرفداران را شوکه کرد. با توجه به نفوذ زیاد Neptunes و بنیانگذار NERD بر تقاطع فرهنگ های هیپ هاپ و سبک در اوایل تا اواسط دهه 2000، چندین قطعه از این قطعات قد و قواره نمادین به خود گرفته اند. تنها چیزی که دیوانه‌کننده‌تر از این بود که اسکیت‌برد P دیگر برخی از مصنوعات خود را نداشته باشد، این بود که شخص دیگری روی آنها بیاید. و حالا به نظر می رسد که برنده خوش شانس حراج سهم شیری از این اقلام کسی نیست جز دریک که موزیک ویدیوی او برای از دست دادن او آهنگ “Jumbotron Shit Poppin” او را در چندین قطعه معروف فارل آراسته می بیند.

تا حدودی بعید است که دریک و فارل به سختی با هم کار کرده اند. تنها همکاری رسمی آنها در سال 2022 در فیلم «زمان تلف کردن» محصول نپتون به کارگردانی برنت فیاض انجام شد. در سال 2018، دریک یک آیه ریمیکس را به آهنگ بازگشتی NERD به نام «Lemon» چسباند – اما به نظر می‌رسید که این آهنگ بیش از هر چیز دیگری محصول تعهدات Apple Music در آن زمان باشد. رابطه خلاقانه آنها احتمالاً تحت تأثیر وابستگی دریک به Cash Money Records قرار گرفته است، زیرا شایعات طولانی در مورد گوشت گاو بین رئیس لیبل Birdman و Pharrell وجود دارد. بیش از یک فاکتور پرداخت نشده. (البته فارل با پوشا تی، فویل دیرینه دریک نیز بسیار نزدیک است، اگرچه او در این مورد گفت: پادکست Drink Champs که دشمنی آنها “هنوز تا به امروز قلب من را می شکند، زیرا دوست داشتم آن بچه ها را در یک آهنگ با هم بشنوم یا یک پروژه مشترک را با هم بشنوم.”)

که در پخش زنده دسامبر 2022دریک گفت که قصد دارد در سال 2023 تور برگزار کند، که اولین مجموعه از قرارهای سازماندهی شده او از زمان حضور در جاده با Migos در سال 2018 خواهد بود. اولین انتشار او در سال جدید، همکاری با اسطوره رقص هال و پاپکان خواننده OVO Sound بود. کاآ انجام شد.» خواهیم دید که آیا دریک این قطعات دوست داشتنی فارل را با خود به جاده می آورد یا آنها را در گاوصندوق قفل می کند.

منبع

این نباید برای کسی که به آن توجه دارد شوکه کننده باشد – همین چند روز پیش، دریک خالدار تکان دادن زنجیره اسکیت بورد P در میامی، باعث شد بسیاری تصور کنند او در حراج شرکت کرده است. اما ویدئوی “Jumbotron” نشان می‌دهد که او به وضوح پیشنهادهای پولی کلان داده است: زیرا سایت Joopiter نشان می‌دهد که فقط یکی از قطعاتی که او پوشیده است – این نماد 2005 زنجیره NERD— به قیمت 2.1 میلیون دلار فروخته شد. فراتر از این گردنبند که فوراً قابل تشخیص است، دریک نیز در زنجیره مغزی فارل (150000 دلار) عینک آفتابی نه عیار اوکلی (62000 دلار) و آویز اسکیت برد دوگانه او (103000 دلار). دریک بیشتر هزینه می کند از دست دادن او، آلبوم اخیر او با 21 Savage، در مورد پیش‌پرداخت 500 میلیون دلاری یونیورسال شایعه شده است. واضح است که سوراخی در جیب او می سوزد. (اما دوباره او یک تاریخچه جمع آوری یادگاری های Star Trak.)

دریک علاوه بر نشان دادن جواهرات جدیدش، «جمبوترون» را با عکس های پر ستاره، از جمله لیل بیبی، خواننده رپ بریتانیایی سنترال سی و مایک تایسون، پر می کند. این ویدیو به کارگردانی Tristan CM، از نظر طرح سبک است، اما در ظاهر سنگین است و با این سلب مسئولیت شروع می‌شود: «این برای ما ۷۲ ساعت است». (ارجاع متقابل اینستاگرام همیشه فعال او نشان می دهد که این ویدئو مدتی را مستند می کند که خدمه OVO در میامی گذرانده اند.) ما دریک را در حال رپ زدن در مقابل یک فراری قرمز، خرید جواهرات بیشتر، شرکت در کنسرت لنی کراویتز نشان می دهیم. و لذت بردن در اسپرسو مارتینی رنسانس. (شنوندگان با گوش تیز به یاد خواهند آورد که او نوشیدنی را روی دیگری ذکر کرده است از دست دادن او آهنگ، “وسط اقیانوس.”)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: