درک کار از کوبی برایانت یاد گرفت که بر بهبودی مسلط شود

ساده ترین راه برای گفتن این است که معمولا بشقاب من مانند یک سوم، یک سوم، یک سوم است. منظور من از آن یک سوم پروتئین، یک سوم نوعی غلات و سومی میوه ها و سبزیجات است. این احتمالا ساده ترین راه برای توصیف آن است. صبحانه و ناهار را در مرکز می‌خورم و سپس شام را می‌خورم – معمولاً همسرم آشپزی می‌کند، یا سرآشپزی داریم که سه وعده شام ​​برای همه خانواده‌مان می‌آورد تا مطمئن شود که درست غذا می‌خوریم و به همسرم کمی استراحت بدهد. بنابراین او می تواند با چهار بچه ما بنشیند.

اوه، خیلی چیزهای خوب وجود دارد. او ماکارونی شگفت انگیز درست می کند. او یک کار شگفت‌انگیز می‌سازد… واقعاً سالم است، اما ما آن را “جوی شلخته” می‌نامیم. حداقل این چیزی است که بچه ها فکر می کنند. او این ناگت‌های مرغ را درست می‌کند – نمی‌دانم حتی نان‌شده هستند یا نه. اما او سیب‌زمینی‌ها را برمی‌دارد و آن‌ها را خرد می‌کند و در یخچال می‌گذارد. بچه های ما فکر می کنند که ناگت مرغ و سیب زمینی سرخ کرده می خورند اما در واقع آنها واقعا سالم هستند.

غذای مورد علاقه شما که همسرتان درست می کند چیست؟

نوع طول عمری که کار در فوتبال تجربه کرده، تصادفی نیست. پس از تمدید سه ساله 121 میلیون دلاری قرارداد و با سرمربی جدید و فهرستی سالم، این بازیکن 31 ساله با GQ برای صحبت در مورد اهمیت بهبودی فعال، مقابله با گرمای بیابان و الهاماتی که از کوبی برایانت گرفته است.

GQ: با ورود به نهمین فصل NFL خود، یک روز معمولی برای شما چگونه به نظر می رسد؟

رویکرد شما به رژیم غذایی و تناسب اندام از زمانی که وارد لیگ شدید، چه تغییری کرده است؟

درک کار: در حال حاضر معمولا تا ساعت 5 صبح بیدار هستم. من یک صبحانه بزرگ می‌خورم – یک تکان بزرگ – و سپس وارد وان آب گرم می‌شوم و حرکات کششی می‌کنم تا بدنم را برای روز آماده کنم. ما جلساتی خواهیم داشت تا درباره کارهایی که قرار است در آن روز انجام دهیم، صحبت کنیم. نمایشنامه ها، موقعیت های مختلف. بعد از آن ما به تمرین می رویم و هر چقدر که طول بکشد، معمولا طولانی تر است. [laughs] ما معمولاً بعد از آن تمرین خواهیم داشت. سپس این بهبودی است – همه اینها بهبودی پس از آن است. من در استخر هستم و سعی می‌کنم پاها، باسن، پشتم و همه این چیزها را بشورم. من در اتاق تمرین تحت درمان قرار می‌گیرم تا مطمئن شوم که هر چیزی که احساس درستی دارد می‌تواند بهترین احساس را برای روز بعد داشته باشد—و سپس دوباره به جلسات می‌روم. بعد به خانه می آیم و با بچه ها می گذرم. شام بخورید و سپس برای روز بعد شروع به مطالعه کنید. زمانی که فصل فوتبال فرا می رسد، آن زمان است روز گراند هاگ. تقریباً همان روال است. این چیزی است که برای من برای مدت طولانی کار کرده است.

درک کار، کوارتربک لاس‌وگاس رایدرز، به نهمین فصل خود در NFL می‌رود و او را به طولانی‌ترین دوره QB در AFC تبدیل می‌کند. سه بار Pro Bowler در فصل گذشته Raiders را به اولین حضور پس از فصل خود در پنج سال هدایت کرد و اکنون سه کمپین متوالی با بیش از 4000 یاردی پاس را پشت سر گذاشته است – و این احتمال وجود دارد که او امسال نیز به این روند ادامه دهد. اضافه شدن فصلی از هم تیمی سابق خود در ایالت فرزنو و گیرنده کاملا حرفه ای داوانتا آدامز.

وقتی برای اولین بار وارد لیگ شدم، 20 ساله بودم. می‌توانستم هر چه می‌خواهم بخورم و هنوز 8 درصد چربی بدن داشته باشم، اما با افزایش سن، اینطور نیست. همه چیز شروع می شود صدمه. میدونی من الان 31 سالمه این نه سال در NFL خواهد بود. مثل سالهای سگ است و بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهد. من فقط در طول سال ها یاد گرفتم که هر چه بیشتر رژیم غذایی خود را تمیز کنم، احساس بهتری دارم.منبع

معمولا برای وعده های غذایی خود چه می خورید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: