درک جتر هرگز بازنشسته نخواهد شد

اوه، اما من خواهش می کنم که متفاوت باشد. به دوست نداشتن دلالت بر یک خصومت واقعی، شخصی و انسانی دارد. این بسیار جدی تر از نفرت زیبا، بی بند و بار و غیرمسئولانه است که یکی از لذت های بزرگ ورزش است، همانطور که عشق بی چون و چرا و بی قید و شرط است.

تا جایی که ممکن است یکنواخت می گویم: «بله». متس تقریباً در کل فصل لیگ ملی شرق را رهبری کرد تا اینکه مشخصاً این بازی را متوقف کردند و به طور خلاصه در پلی آف حذف شدند. “بله آنها بودند.”

“آیا واقعا باید با این همه طرفدار فیلیز ژست بگیرم؟” او شوخی می کند

او می گوید: «متس امسال بسیار خوشبین بود.

“آیا شما طرفدار بیسبال هستید؟” او می پرسد.

این تنها سومین بازی بیسبالی است که Jeter در این فصل حضور داشته است. بقیه بازی‌های ستاره‌ها و یک بازی در استادیوم یانکی برای بزرگداشت حضور او در تالار مشاهیر ملی بیسبال بود. استعفای ناگهانی او در میامی پس از چهار فصل حضور در میامی صورت گرفت. او می گوید که نیاز به استراحت دارد.

هیولا.

به او می گویم: «من طرفدار متس هستم.

“کلمه بسیار قوی!” او می گوید، وقتی به او می گویم. من هرگز به آن نگاه نکردم که مردم از من به عنوان یک شخص متنفرند. آنها من را نمی شناسند. و فکر می کنم اگر آنها مرا می شناختند از من متنفر نمی شدند. آنها به شدت از تیمی که من در آن بازی می کردم متنفر بودند.”

زمانی که در نهایت کم‌رنگ‌ترین نگاهی به امپریال طوفان‌تروپ که فکر می‌کردم از سال‌ها تماشای بازی او می‌دانم، تقریباً به‌عنوان آرامش می‌آید.

سرپرست او می گوید: «لازم نیست لبخند بزنی.

یک خط برای عکس گرفتن تشکیل می شود. جتر موقعیت خود را در کنار جام می گیرد. یک نگهدارنده مطمئن می شود که سرش آرم Capital One را پشت سرش نپوشاند.

درک جتر می گوید: «خب، این فصل طولانی است.» قسم می خورم که می توانم برقی را در چشمانش ببینم.

او یک ضرب منتظر می ماند. کمی می دهد کلک کردن

کت و شلوار، 6620 دلار، توسط تام فورد. پیراهن (قیمت بنا به درخواست)، کیتون. کفش، 1310 دلار، توسط Santoni. جوراب، 29 دلار، توسط Falke. ساعت، 17400 دلار، امگا. دستبند (در سرتاسر) خودش.منبع

اما او لبخند می زند، تا زمانی که آخرین نفر از راه می رسد، برخی از آنها به سختی جرات می کنند در چشمان او نگاه کنند. البته این یک تعهد تجاری است، و مانند همه چیز جتر، در تمام ژست‌های او دقتی وجود دارد، کمی دیل کارنگی. اما با این حال او دوست داشتنی است، و صادقانه بگویم، کمی گیج کننده است. زیرا تا زمانی که شرایط تاسف بار و پیچیده ملاقات با آن مرد پیش نیامد، بدون تردید به شما می گفتم که از درک جتر متنفرم.

بر روی یک سکو در دیدار و سلام، جایزه سری جهانی قرار دارد که برای یک عملیات عکس آماده شده است. جتر متوجه آن چیزی می‌شود، و شما تقریباً می‌توانید نوری شبیه به گولوم را در چشمانش ببینید که او به سمت آن می‌رود تا به آن نگاه کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: