درون گامبیت بزرگ راکسام رایان رینولدز و راب مک‌الهنی

در ماه مارس، راکسام به پیروزی ادامه داد. مولین فرم خود را حفظ کرد و شریک او اولی پالمر نیز به همان اندازه پرکار بود. راکسام با تحریک مولین و پالمر، به طور معمول در یک بازی چهار، پنج، شش گل به ثمر رساند. در مقطعی (یک شاهکار روی کاغذ تقریباً به اندازه قهرمانی لستر سیتی غیرممکن بود)، رکسام ساده در سال 2022 بیشتر از بسیاری از غول های اروپا، لیورپول و بارسلونا، گل زده بود. «ددپول، ددپول، امتیاز چیست؟ 3-0، 2-1، 2-0، 4-1، 2-0. رکهام در یک روند داغ به مقام دوم لیگ خود صعود کرد. وقتی آنها در ششمین بازی پیاپی پیروز شدند، مک‌الهنی از پشت در استودیو سیتی، با هدفون‌های دور گردنش، در نیمه راه کارگردانی قسمتی از سریال را تماشا می‌کرد. تلاش عرفانی. در همین حال، در ولز، مایکل هت، نوازنده، آهنگ شش بازی راکسام را جاودانه کرد. به سرعت اشعار او قدیمی شد. راکسام موفق به کسب رتبه هفتم شد.

در ماه مه، تیمی به نام بورهام وود – از نظر فنی پایین‌تر از رکهام بود و با کارت قرمز هم کمتر شد – به نوعی در اواخر بازی جمع شدند و یک پنالتی را به ثمر رساندند. اگر راکسام چند دقیقه بیشتر نگه می داشت، احتمالاً قهرمان لیگ می شد. همانطور که اتفاق افتاد، نه، نقطه عطف مرگبار با کمی بی احتیاطی در یک شب هفته در بورهام وود رخ داد، زیرا رینولدز در حال لباس پوشیدن برای مت گالا در نیویورک بود و مک الهنی بازی را از طریق لپ تاپ در لس آنجلس استوکپورت دنبال کرد و به زودی به عنوان لیگ تایید شد. قهرمانان راکسام که در رده دوم قرار گرفت، این شانس را داشت که به آنها در صعود بپیوندد، اما تنها در صورتی که بتوانند راهی برای خروج از پلی آف مبارزه کنند.منبع

چون این ورزشمحبوب‌ترین در این سیاره، یکی از قدیمی‌ترین، خالص‌ترین و در دسترس‌ترین کارهایی که ما داریم، می‌تواند یک حرامزاده پست و مخالف هم باشد. از آنجا که به نظر می رسد فوتبال تله های خود را به تعویق می اندازد و تا اواخر یک فصل چرخش را حفظ می کند تا دل شکستگی را به حداکثر برساند. از آنجا که آن توپ شطرنجی گرد ممکن است بی گناه به نظر برسد، اما گول نخورید، می داند که چه زمانی به این باور رسیده اید، می داند که چه زمانی گارد خود را ناامید کرده اید، نقاط ضعف را به یاد می آورد، این کنت مونت کریستو است، اولین ترمیناتور آرنی، لئو بازگشته است و آن شما را خواهد گرفت. چرا که رایان رینولدز در انظار عمومی اشک عشق به تیمش ریخت و با این کار به فوتبال نشان داد که چقدر برایش اهمیت دارد.

وقتی راکسام بهترین تیم لیگ، استاکپورت را شکست داد و از آن ها به مقام اول جهش کرد، قهرمانی نه تنها ممکن بلکه محتمل به نظر می رسید. یک هفته به پایان بازی های فصل باقی مانده بود. چرا راکسام نه؟


آنها بازی بعدی خود را به تساوی کشاندند و سپس پیروزهای دیگری را پشت سر گذاشتند. به نظر می رسید که بازیکنان از صاحبان خود استعدادی برای نمایش دراماتیک جذب کرده بودند. در اوایل آوریل، رینولدز به ولز رفت تا بازی را تماشا کند که تقریباً بدون گل تمام شد. مولین در لحظات پایانی گلزنی کرد و آخرین بازی راکسام را زنده نگه داشت – در این لحظه رینولدز به همکار کنارش برگشت و اشک ریخت. اینجا دریافت کننده مدال افتخار کانادایی بود، سرمایه‌گذاری که مجموعه‌هایش آنقدر متنوع بود که یک بار شنیدم که مک‌الهنی به اشتباه پذیرفت که رینولدز صاحب یک قطعه از یک کوه واقعی است (به‌جای شرکت فناوری تبلیغات MNTN). رینولدز با تمام کارهایی که داشت، با تمام کارهایی که انجام داده بود، برنده مولین را به عنوان “لحظه 10 زندگی برتر” توصیف کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: