درخشش مد «لوتوس سفید» تقریباً کامل شده است

سپس، در هفته مد نیویورک، مگان فاهی (همسر ذن زیرکانه کامرون دافنه) در Proenza Schouler در ردیف اول نشستند و تاباسکو و بئاتریس گرانو، که نقش شریک لوسیا روی صفحه نمایش میا را بازی می کرد، با مایکل کورس برخورد کردند. همان هفته ای که در کنار هم عکس گرفتند یک کمپین با موضوع روز ولنتاین برای برند صمیمی کیم کارداشیان، Skims. در همین حال، جان گریس تنومند (که گرگ، همسر همدل شخصیت جنیفر کولیج تانیا مک کووید را به تصویر کشید) در واقع راه افتاد در نمایش باند Eckhaus Latta، با یک تاپ بافتنی چارتری فیلمی و یک جفت شلوار کتان دوخت. معلوم می شود، برای را نیویورک تایمز، دوست دختر گریس دوست این برند است. طراحان، احتمالاً طرفداران، از او خواستند که در نمایشگاه مدل شود.

همه چیز از اواسط ژانویه شروع شد، زمانی که آدام دیمارکو (که نقش مرد خوب آلبی را در فصل دوم بازی کرد) در هفته مد مردانه در میلان در باند نمایش های دیور و پرادا حضور یافت. در جای دیگری در شهر، تئو جیمز (با نام مستعار برادر فناورانه کامرون) در نمایش جورجیو آرمانی در کنار همبازی اش ویل شارپ (با نام مستعار برادر اهل فن آوری اتان)، که بعداً با یکی دیگر از بازیگران کلیدی دنیای HBO، موری بارلت – که قبلا آرموند مدیر هتل خشمگین را بازی کرد نیلوفر سفید فصل اول و اخیراً، فرانک عاشق پسا آخرالزمانی در قسمت سوم آخرین ما – در ردیف جلو در Loewe. سپس، سابرینا ایمپاچیاتوره (والنتینا، سلف مدیریتی فصل دوم آرموند) در ردیف اول نشست. ناهمسان تولید JW Anderson، ارائه طراح Loewe برای برند همنام خود، با پوشیدن کت و شلواری که روی صفحه نمایش چاپ شده با غروب ساحلی. (سیمونا تاباسکو، که نقش کارمند محلی جذاب لوسیا را بازی می کرد، نیز آنجا بود.) وقتی در ایتالیا بودید، درست است؟

اگر اتفاقاً یکی از بازیگران فصل دوم سریال پرطرفدار HBO هستید نیلوفر سفید، به نظر می رسد شانس بسیار خوبی وجود داشته است که سال خود را با بازگشت به همسایگی اروپایی چهار فصل تائورمینا شروع کرده اید تا در یک نمایش مد در ردیف اول بنشینید.

ویل شارپ و موری بارتلت در Loewe.

پاسکال لی سیگرتین/گتی ایماژ

گریس پذیرفته شد بار که او چندان اهل مد نیست – او گفت: “من فقط شلوار کرفس می پوشم.” اما خوشبختانه، قبل از اینکه برای اولین بار قدم بزند، دستورات واضح و غیر مد را دریافت کرد: “آنها گفتند، “شما در خیابان های نیویورک راه می روید و ذهن شما جای دیگری است.” و من گفتم، “یعنی داری به هدفون گوش می کنی؟” و گفتند: دقیقاً.»

آدام دیمارکو در پرادا

ویتوریو زونینو سلتو/گتی ایماژ

جان گریس در باند اکهاوس لاتا.

رودین بانیکا/ گتی ایماژمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: