درخشش جنجالی گراهام پاتر، مدیر چلسی

مک کارتی می‌گوید: «اوه، خیلی زیاد. و با توجه به رادیکال بودن این همه وسواس، نمی‌توانم منتظر بمانم تا ببینم بعد به کجا می‌رود. حالا شایعه شده که او سالیانه 12 میلیون پوند در چلسی دریافت می کند، توقف بعدی برای Glow Up Graham باید گوچی باشد.

نمی‌توانم از خود فکر کنم که آیا او به شیوه‌ی خود، به آرامی اشتیاق پنهانی برای متفاوت دیده شدن را ابراز می‌کرد. آیا سبک صعود او در واقع به اندازه بازی هجومی پیچیده بهترین تیم برایتون او روشمند و طراحی شده بود؟ من در ابتدا او را به شدت قضاوت کرده بودم، مطمئن بودم که پاتر به طرز زمختی برای یک شغل پسر بزرگ لباس می پوشید، مهم نیست که چگونه به نظر هواداران در برایتون می رسید. اما اکنون متوجه شدم که شاید اتفاق دیگری در حال وقوع است. چیزی شخصی تر، چیزی صمیمی تر. او نتوانست تبدیل شود شخص دیگری در برایتون نه به طور ناگهانی. پس این علت است یا این معلول؟ تقریباً به طور قطع درست است که گراهام پاتر اینگونه لباس پوشیدن را شروع کرد زیرا او شغل چلسی را انتخاب کرد. اما این احتمال کمی وجود دارد – و بسیار جالب‌تر – که او شغل چلسی را انتخاب کرده است زیرا همیشه می‌خواسته اینطور لباس بپوشد.منبع

باید اعتراف کنم که دیدگاه مک کارتی تفکر من را تغییر داد. با خواندن مطالب بیشتر، به این نقل قول مربوط به ژانویه 2022 برخوردم، زمانی که همه هنوز فکر می کردند پاتر یک زندانی مادام العمر برایتون است. او می گوید: «وقتی شما را پاتر صدا می زنند، سخت است که یک اسم رابطهی باشید، به خصوص اگر نام کوچک شما گراهام باشد. در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. صورت بلند و ریش زنجبیلی را هم اضافه کنید و من فقط باید مربی فوتبال باشم و با بازیکنان کار کنم.”

من می پرسم، “آیا فکر می کنید او ظاهر جدید خود را ظاهر می کند؟”

و برایتون شروع به پیروزی کرد. مک کارتی می‌گوید از آن زمان به بعد، پاتر انواع مختلفی از آیتم‌های سطح بالاتر را با هم ترکیب کرده است: «پرش‌های شیک، لباس‌های چینی شیک، مربی‌های شیک. او حتی تا آنجا پیش رفت که یک ریش هیپستر گذاشت.» مک کارتی می گوید که یک بار پاتر شبیه یک “معلم PE” بود. اما همانطور که سبک شخصی او مورد توجه قرار گرفت، به همین ترتیب، “آلبیون از لبه منطقه سقوط لیگ برتر به بالاترین رتبه نهم تاریخ صعود کرد.”

اما اسکات مک کارتی، سردبیر سایت طرفداران WeAreBrighton.com، برداشت ظریف تری از کل موضوع دارد. مک کارتی می‌گوید که در اولین سال و نیم حضور پاتر در برایتون، او هرگز لباس ورزشی را رها نکرد. اما سپس، پس از شروع وحشتناک فصل 2020-21، پاتر «سفر خود را برای تبدیل شدن به یک نماد مد آغاز کرد. من می‌توانم به شما بگویم که بازی دقیقاً چه اتفاقی افتاد، زیرا این یک شوک بود.» مک کارتی می‌گوید این مسابقه ژانویه 2021 مقابل وولوز بود و پاتر آن را به تن کرد یک پالتو بد شکل و یک “روسری قهوه ای تیره”.

مک کارتی گفته است که گیفر سابق برایتون را با نام مستعاری که فقط شبه توهین آمیز است صدا می کند: Glow Up Graham. او می گوید که آن را از “کسی پشت سر من در صف نوشیدن شراب قرمز در نیمه وقت بازی چلسی” شنیده است.

درست بود؟ آیا سبک پاتر به آرامی در برایتون تکامل یافته بود بدون اینکه هیچ کدام از ما واقعاً توجه داشته باشیم؟ مک کارتی تصدیق می کند که پاتر پس از ترک برایتون یک جهش کوانتومی انجام داد. چه چیز دیگری می تواند توضیح دهد که او در اولین بازی خود به عنوان سرمربی چلسی در حالی که موهایش کم رنگ شده بود ظاهر شد؟ مک کارتی از پاتر به خاطر «از بین بردن دارایی باشگاه از کل کادر مربیگری تیم اصلی» و به خاطر ترک اواسط فصل انتقاد می کند. اما عصبانیت او با دو چیز کاهش می یابد. اول: برایتون اکنون توسط روبرتو دی زربی اداره می شود که “به عنوان یک ایتالیایی شیک”. و دوم: در پایان ماه اکتبر، در خانه خود در ساحل جنوبی، برایتون دزربی، چلسی پاتر را 4-1 شکست داد.

به نظر می‌رسد پاتر نیز پیامی را ارسال می‌کند: لباس‌های ورزشی برای پادونک برایتون خوب بودند، اما اکنون که او به گرمای داغ سفید پا می‌گذارد، باید قسمت را ببیند. به نظر می رسد این لباسی است که برای فرصت طلبی بی روح اسلحه شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: