درام لعنتی باش، رفقای “نگران نباش عزیزم” هنوز در حال لباس پوشیدن هستند

استایلز و پاین، که بسیاری از آنها یا ممکن است پس از انتشار تیتراژ، تعامل عجیب و غریبی با هم رد و بدل کرده باشند، در اولین نمایش از کت و شلوار یکپارچهسازی با سیستمعامل، تفسیرهای تقریباً متضادی به تن کردند. استایلز، هنوز در حال و هوای خود است خانه هری کیسه، در گوچی سر تا پا پیچیده شده است. یقه های اغراق آمیز به اندازه مخروط بستنی (شکر، نه ویفر) پیراهن آبی بچه او روی ژاکت دو سینه سرمه ای و شانه اغراق آمیزش آویزان شده بود، که همه احساس می کردند هری گوچی می رود هالیوود. (وایلد، که با استایلز قرار می‌گیرد، همچنین ظاهری کامل از گوچی به تن داشت و مدیر خلاق لیبل، الساندرو میکله روی فرش راه رفت.) کرول، سومین سایه آبی را با تاکس کبالت خود Dolce & Gabbana وارد کرد.

اما یک چیز وجود دارد که لازم نیست در مورد آن نگران باشیم نگران نباش عزیزم جلو: مد فرش قرمز خسته کننده. مردان برجسته فیلم – استایلز، پاین، به‌علاوه نیک کرول کمدین – همگی لباس‌های شیک، کلاسیک و جذاب خود را برای این مناسبت به ارمغان می‌آورند.

اولیویا وایلد، کریس پاین، هری استایلز، جما چان و فلورانس پوگ در مراسمی در جشنواره فیلم ونیز شرکت می‌کنند.ویتوریو زونینو سلتو/گتی ایماژ

در همین حال، پاین به عنوان عجیب‌ترین جنتلمن هالیوود با ژاکت رالف لورن قهوه‌ای کاکائویی و پاپیون همسان، و همچنین یک جفت ری‌بن کلاسیک که در مرکز درام قرار داشت، به بازی خود ادامه داد. اما این یک نگرانی دیگر برای یک روز دیگر است.منبع

اشتباه نکنید: حجم عظیمی از پچ پچ وجود دارد نگران نباش عزیزمفیلم دوم اولیویا وایلد کارگردان، با تنش پیرامون فیلم و ستارگان آن – از جمله فلورانس پیوگ، هری استایلز و کریس پاین – در خلال اکران جشنواره فیلم ونیز در آخر هفته آن بالا گرفت. در مقابل زرق و برق ساحلی ونیز، سکوت های بلند، انتظارات حدس زده شدهو کپشن‌های نوک تیز اینستاگرام پتینه جدیدی به خود می‌گیرند، و کل معامله را به نوعی تماشای فیلم با مد و درام بالا تبدیل می‌کنند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: